Publications Office of the EU
Tšehhi Vabariik-Praha: Raudteejaamade madeltraktorid - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

Tšehhi Vabariik-Praha: Raudteejaamade madeltraktorid

  • Avaldatud
    31/05/2017
  • Tähtpäev
    13/07/2017
  • Pakkumuste avamine
    13/07/2017
  • Leping sõlmitud
    18/01/2018
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
České dráhy, a.s.
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: CZ0 Česko
Ärivaldkond (peamine CPV)
42415300 Raudteejaamade madeltraktorid
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
17,600,000.00 CZK
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
17,600,000.00 CZK
Pakkumuse viitenumber
Ei ole kättesaadav
Kirjeldus

Předmětem Rámcové dohody je sjednání podmínek pro dodávky manipulačních vozíků, dle zadané technické specifikace, používaných v provozních jednotkách zadavatele pro dopravu materiálu.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: České dráhy, a.s.
Riiklik registrikood: 70994226
Postiaadress: Nábřeží L. Svobody 1222/12
Linn: Praha 1
NUTSi kood: CZ0
Sihtnumber: 110 15
Riik: CZE
Kontaktisik: Ing. Martin Stejskal
Peamine aadress: http://www.cd.cz
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Raamleping, mis on sõlmitud järgmisega: single ettevõtjad
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
13/07/2017 10:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Lowest price
Hinnanguline väärtus
17,600,000.00 CZK
Lepingu lõplik väärtus
17,600,000.00 CZK
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: TPC Industrz Czech Republic, a.s.
Postiaadress: Biskupský dvůr 2095/8
Linn: Praha 1-Nové Město
Sihtnumber: 110 00
Riik: CZE
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.