Publications Office of the EU
PL-Ostrołęka: Valveteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

PL-Ostrołęka: Valveteenused

  • Avaldatud
    15/02/2011
  • Tähtpäev
    07/03/2011
  • Pakkumuste avamine
    07/03/2011
  • Leping sõlmitud
    18/05/2011
  • Täna
    02/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Hankija asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Ärivaldkond (peamine CPV)
79713000 Valveteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1,207,918.30 PLN
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1,122,961.60 PLN
Pakkumuse viitenumber
TZP-ZPP-36-3/11
Kirjeldus

Usługa ochrony obiektów i mienia.

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Teade on seotud riigihankelepinguga
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
07/03/2011 10:00
Lepingu täitmise asukoht
Ei ole kättesaadav
CPV kood

79713000 - Valveteenused

98340000 - Majutus- ja kontoriteenused

98000000 - Muud ühiskondlikud, sotsiaal- ja isikuteenused

98300000 - Mitmesugused teenused

Lepingu sõlmimise meetod
Lowest price
Hinnanguline väärtus
1,207,918.30 PLN
Lepingu lõplik väärtus
1,122,961.60 PLN
Lepingu sõlmimine
Ei ole kättesaadav
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.