Publications Office of the EU
BUCHARIPLE'I SECTOR 4 RACE'iga eraldi kogutud paberijäätmete, karkooni, metalli, plasti ja stitsiilhappe töötlemise juhtimise delegeerimine - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

- tähistab automaatselt sirvimiskeelde tõlgitud teksti

BUCHARIPLE'I SECTOR 4 RACE'iga eraldi kogutud paberijäätmete, karkooni, metalli, plasti ja stitsiilhappe töötlemise juhtimise delegeerimine

  • Avaldatud
    09/09/2024
  • Tähtpäev
    21/10/2024
  • Pakkumuste avamine
    21/10/2024
  • Leping sõlmitud
    16/12/2025
  • Täna
    07/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
SECTOR 4 (PRIMARIA SECTORULUI 4 BUCURESTI)
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: RO321 Bucureşti
Ärivaldkond (peamine CPV)
90500000 Prügi ja jäätmetega seotud teenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
20,712,120.00 RON
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
19,044,380.00 RON
Pakkumuse viitenumber
4316422/2024/19
Kirjeldus

Bukaresti 4. sektor on kiirendatud linna-, majandusliku ja sotsiaalse arengu protsessis ning rahvastiku kasv ja territoriaalsed piirangud nõuavad kohandatud meetmeid, et tagada vajadus avalike sanitaartingimuste järele, et säilitada normaalne elatustase. Mõiste „teenuse haldamise delegeerimisleping“ käesoleva dokumendi sätete tähenduses tähendab seaduses nr 98/2016 määratletud avaliku teenindamise lepingut. Hankemenetlus on veebipõhine avatud hankemenetlus, mis lõpeb sanitaarteenuste haldamist delegeeriva lepingu sõlmimisega viieks aastaks. Päevade arv, milleni võib küsida selgitusi enne pakkumuste esitamise tähtaega: 18 päeva. Pärast seda tähtaega taotletud selgitusi enam arvesse ei võeta. Hankija vastab selgelt ja täielikult kõigile selgituste/lisateabe taotlustele üheteistkümnendal päeval enne pakkumuste esitamise tähtaega.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://www.e-licitatie.ro
Pakkumusi saab esitada
Elektrooniline esitamine: nõutav
https://www.e-licitatie.ro
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
21/10/2024 14:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Nivelul de asigurare a protecției mediului „rata de valorificare”
Hinnanguline väärtus
20,712,120.00 RON
Lepingu lõplik väärtus
19,044,380.00 RON
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: SOLID WASTE OPERATION
Postiaadress:
Linn: Popesti-Leordeni
Sihtnumber: 077160
Riik:
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.