Publications Office of the EU
Tšehhi Vabariik-Praha: Kolimisteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

Tšehhi Vabariik-Praha: Kolimisteenused

  • Välja kuulutatud
    10/10/2013
  • Avaldatud
    01/08/2014
  • Tähtpäev
    22/09/2014
  • Pakkumuste avamine
    22/09/2014
  • Leping sõlmitud
    03/11/2014
  • Täna
    06/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Ústav organické chemie a biochemie Akademie věd České republiky v.v.i.
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Hankija asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Ärivaldkond (peamine CPV)
98392000 Kolimisteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
80,000,000.00 CZK
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
75,108,400.00 CZK
Pakkumuse viitenumber
1A1053
Kirjeldus

Předmětem plnění veřejné zakázky je uzavření rámcové smlouvy s jedním uchazečem, na základě níž budou zadavatelem zadávány jednotlivé veřejné zakázky na poskytování stěhovacích služeb,to je provedení stěhování vybavení a přístrojového zařízení, a to jak v rámci areálu objednatele, tak i mimo tento areál, vyklízení prostor a s tím související ekologická likvidace nepotřebného zařízení a vybavení (dále jen „služby”).

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Veřejné zakázky s.r.o.
Riiklik registrikood: 26726050
Postiaadress: Na Hutích 661/9
Linn: Praha 6
Sihtnumber: 160 00
Riik: CZE
Kontaktisik: Veřejné zakázky s.r.o.
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Raamleping, mis on sõlmitud järgmisega: single ettevõtjad
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
22/09/2014 10:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Lowest price
Hinnanguline väärtus
80,000,000.00 CZK
Lepingu lõplik väärtus
75,108,400.00 CZK
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: HrubyMOVING s.r.o.
Postiaadress: Kostelecká 879
Linn: Praha 9-Čakovice
Sihtnumber: 196 00
Riik: CZE
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.