Publications Office of the EU
Grützmühlenweg 38 - Ehitusplatsi seadmed - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab automaatselt sirvimiskeelde tõlgitud teksti

Grützmühlenweg 38 - Ehitusplatsi seadmed

  • Avaldatud
    17/10/2025
  • Tähtpäev
    17/11/2025
  • Leping sõlmitud
    13/02/2026
  • Täna
    04/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
SBH | Schulbau Hamburg
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: DE600 Hamburg
Ärivaldkond (peamine CPV)
44211100 Moodul- ja teisaldatavad ehitised
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
47,620,000.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
680,570.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
SBH VgV OV 055-25 DK
Kirjeldus

Hamburgi Vaba ja Hansalinna (edaspidi „SBH”) piirkondliku ettevõttena on Schulbau Hamburgi ülesanne kavandada, ehitada, hooldada ja hallata kooli vara kooskõlas majanduslike põhimõtetega, võttes arvesse kooli huve, ning üürida kooli- ja kutseõppeametile (BSB) välja rohkem kui 400 kooli. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Valdkonnaülene ehitusplats eramaal (kooliala) tulevaste uute hoonete jaoks. Konteinerite ajutiste ladustamis- ja paigaldusalade tootmine puupõhises ehitusjärelevalves. Tööd tehakse käimasolevas koolitöös, eelkõige ehitusvee ja ehitusliku elektrivarustuse torustiku paigaldamisel ja torude kinnitamisel. Välja on töötatud vastav ehituslogistika kontseptsioon, liikluskorraldus ja ohutus tagatakse olemasoleva liiklusameti korraldusega. Teekatte ristmikke uuendati ja täiustati vastavalt AC22 teede järelevalvele. ----------------------------------------------- Ehitusplatsi seadmed ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Ehitusvee- ja ehitusveevarustuse torustike paigaldamine (allavoolu keskpinge rendijaam) koos ehitusvalgustusega. Ehituspiirded ja puude kaitsepiirded, ajutine juurdepääs kooliliiklusele ja kaitsemeetmed olemasolevate pindade jaoks koormusjaotuspaneelide abil. Videovalve ehitusplatsidel osaliselt organisatsiooni liides tulekahju varajane avastamine kohapeal loodud. Ehitusmärkide tootmine ja paigaldus.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://fbhh-evergabe.web.hamburg.de/evergabe.bieter/api/supplier/external/deeplink/subproject/886d10ad-5e07-4ed2-99a2-395b4fe8a9aa
Pakkumusi saab esitada
Elektrooniline esitamine: nõutav
https://fbhh-evergabe.web.hamburg.de/evergabe.bieter/api/supplier/external/deeplink/subproject/886d10ad-5e07-4ed2-99a2-395b4fe8a9aa
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Preis
Hinnanguline väärtus
47,620,000.00 EUR
Lepingu lõplik väärtus
680,570.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: HCH Umwelt GmbH
Postiaadress:
Linn: Schwerin
Sihtnumber: 19061
Riik:
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.