Publications Office of the EU
Poola-Jaworzno: Ühekordse kasutusega meditsiinilised ja hematoloogilised tarbekaubad, v.a keemilised tarbekaubad - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poola-Jaworzno: Ühekordse kasutusega meditsiinilised ja hematoloogilised tarbekaubad, v.a keemilised tarbekaubad

  • Avaldatud
    19/03/2020
  • Tähtpäev
    21/04/2020
  • Pakkumuste avamine
    21/04/2020
  • Leping sõlmitud
    14/07/2020
  • Täna
    04/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
SP ZOZ Szpital Wielospecjalistyczny w Jaworznie
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: PL22 Śląskie
Ärivaldkond (peamine CPV)
33141000 Ühekordse kasutusega meditsiinilised ja hematoloogilised tarbekaubad, v.a keemilised tarbekaubad
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
7,597.00 PLN
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1,908,800.41 PLN
Täpsema teabe saamiseks tutvuge iga osaga eraldi
Osade arv
73
Pakkumuse viitenumber
SZP.III.240/07/20/P
Kirjeldus

Przedmiotem zamówienia w niniejszym postępowaniu jest sukcesywna dostawa sprzętu jednorazowego użytku,obłożeń, zestawu do uzyskiwania osocza bogatopłytkowego, tupferów i serwety operacyjnej oraz różnych akcesoriów jednorazowych do SP ZOZ Szpitala Wielospecjalistycznego w Jaworznie.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Wielospecjalistyczny w Jaworznie
Postiaadress: ul. Chełmońskiego 28
Linn: Jaworzno
NUTSi kood: PL22
Sihtnumber: 43-600
Riik: POL
Kontaktisik: Marta Tomczyk
Peamine aadress: www.szpital.jaw.pl
Elektrooniliselt aadressil:
https://szpitaljaw.ezamawiajacy.pl
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
21/04/2020 11:30
Lepingu täitmise asukoht
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.