Publications Office of the EU
Tšehhi-Olomouc: Haljasalade istutus- ja hooldusteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tšehhi-Olomouc: Haljasalade istutus- ja hooldusteenused

  • Avaldatud
    28/07/2021
  • Tähtpäev
    24/08/2021
  • Pakkumuste avamine
    24/08/2021
  • Leping sõlmitud
    15/09/2021
  • Täna
    03/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Česká republika - Státní pozemkový úřad, Krajský pozemkový úřad pro Olomoucký kraj
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: CZ071 Olomoucký kraj
Hankija asukoht
NUTS code: CZ071 Olomoucký kraj
Ärivaldkond (peamine CPV)
77310000 Haljasalade istutus- ja hooldusteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
154,251,800.00 CZK
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
9,453,782.95 CZK
Pakkumuse viitenumber
SP8186/2021-521101
Kirjeldus

Předmětem plnění nadlimitní veřejné zakázky na služby je realizace prioritních prvků plánu společných zařízení, a to protierozní mez PM1, lokální biokoridor LBK 9 a LBK 10 a zalesnění L1 navržených komplexní pozemkovou úpravou v k. ú. Stará Ves u Přerova, včetně následné 3leté péče o vysazenou zeleň.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://zakazky.spucr.cz/vz00034776
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
24/08/2021 09:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Lowest price
Hinnanguline väärtus
154,251,800.00 CZK
Lepingu lõplik väärtus
9,453,782.95 CZK
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: KAVYL, spol. s r.o.
Postiaadress: Mohelno 452/1
Linn: Mohelno
Sihtnumber: 67575
Riik: CZE
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.