Publications Office of the EU
Hispaania-Santiago de Compostela: Süsteemialased ja tehnilised nõustamisteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab automaatselt sirvimiskeelde tõlgitud teksti

Hispaania-Santiago de Compostela: Süsteemialased ja tehnilised nõustamisteenused

  • Avaldatud
    25/08/2023
  • Tähtpäev
    25/09/2023
  • Leping sõlmitud
    13/03/2024
  • Täna
    05/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Consellería de Promoción del Empleo e Igualdad
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: ES111 A Coruña
Hankija asukoht
NUTS code: ES111 A Coruña
Ärivaldkond (peamine CPV)
72220000 Süsteemialased ja tehnilised nõustamisteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1,500,889.50 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1,049,900.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
2023_004_SXT_FEO
Kirjeldus

Galicia tööhõiveoskuste tegevuskava rakendamise ja rakendamise järelevalve toetamine, infosüsteemi analüütilise ja tulevikku suunatud sisu kohandamine ja ajakohastamine ning otsuste tegemise toetamine tehisintellekti ja masinõppe rakendamiseks oma valdkonnas. Eesmärk on tagada, et SEPE vorminduserialade kataloogis nõutavad parandused võetakse tõhusalt kasutusele, et praktikas arendatakse välja AGCEs ette nähtud mikro- ja mikrokvalifikatsioonitunnistuste süsteem ning kasutatakse ära teadmisi uuest vahendist, mis toetab Galicia tööhõiveameti tehisintellektil põhinevat otsuste tegemist.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://www.conselleriadefacenda.es/silex
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Vaadake lingitud dokumente üksikasjade kohta
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
1,500,889.50 EUR
Lepingu lõplik väärtus
1,049,900.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: CIBERNOS CONSULTING, S.A.
Postiaadress:
Linn: Madrid
Sihtnumber: 28001
Riik:
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.