Publications Office of the EU
Hispaania-Fuenlabrada: Kutserõivad, eritöörõivad ja manused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Hispaania-Fuenlabrada: Kutserõivad, eritöörõivad ja manused

  • Avaldatud
    31/12/2021
  • Tähtpäev
    08/02/2022
  • Pakkumuste avamine
    09/03/2022
  • Leping sõlmitud
    20/04/2022
  • Täna
    05/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
Yes
Hankija
ENTE PÚBLICO HOSPITAL UNIVERSITARIO DE FUENLABRADA
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: ES30 Comunidad de Madrid
Hankija asukoht
NUTS code: ES30 Comunidad de Madrid
Ärivaldkond (peamine CPV)
18100000 Kutserõivad, eritöörõivad ja manused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
2,062,063.58 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
632,336.25 EUR
Täpsema teabe saamiseks tutvuge iga osaga eraldi
Osade arv
4
Pakkumuse viitenumber
PA SUM 22-006
Kirjeldus

SUMINISTRO DE LENCERÍA PARA PACIENTES Y PROFESIONALES, ROPA ESPECIAL Y CALZADO CON DESTINO AL HOSPITAL UNIVERSITARIO DE FUENLABRADA Y CEP EL ARROYO

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: ENTE PÚBLICO HOSPITAL UNIVERSITARIO DE FUENLABRADA
Riiklik registrikood: Q2801276C
Postiaadress: Camino del molino, 2
Linn: FUENLABRADA
NUTSi kood: ES30
Sihtnumber: 28942
Riik: ESP
Peamine aadress: www.madrid.org
Elektrooniliselt aadressil:
https://community.vortal.biz/PRODSTS/Users/Login/Index?SkinName=hospitaluniversitariofuenlabrada
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
09/03/2022 10:00
Lepingu täitmise asukoht
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.