Publications Office of the EU
F-Annecy: Insenertehnilised tugiteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

F-Annecy: Insenertehnilised tugiteenused

  • Leping sõlmitud
    08/09/2010
  • Täna
    03/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Hankija asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Ärivaldkond (peamine CPV)
71336000 Insenertehnilised tugiteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
11,287.00
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
17,800.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
11/149
Kirjeldus

Mission d'assistance a maitrise d'ouvrage concernant l'amenagement des Berges du Thiou.

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Not applicable
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
11,287.00
Lepingu lõplik väärtus
17,800.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Gren gestion des rivieres et des espaces naturels
Postiaadress: "Le Roure"
Linn: Valernes
Sihtnumber: 04200
Riik: FRA
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.