Publications Office of the EU
E-Baracaldo: Kirurgilised õmblusvahendid - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

E-Baracaldo: Kirurgilised õmblusvahendid

  • Avaldatud
    23/08/2011
  • Tähtpäev
    28/09/2011
  • Pakkumuste avamine
    26/10/2011
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Esitamine lõppenud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: ES213 Bizkaia
Hankija asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Ärivaldkond (peamine CPV)
33141121 Kirurgilised õmblusvahendid
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
857,716.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Osade arv
61
Pakkumuse viitenumber
G/110/20/1/1386/O651/0000/082011
Kirjeldus

Suturas mecánicas y laparoscopia.

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Submission for one or more lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Teade on seotud riigihankelepinguga
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
26/10/2011 12:00
Lepingu täitmise asukoht
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.