Publications Office of the EU
Madalmaad-Amersfoort: Auditeerimisteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Madalmaad-Amersfoort: Auditeerimisteenused

  • Avaldatud
    24/11/2020
  • Tähtpäev
    25/01/2021
  • Leping sõlmitud
    03/08/2021
  • Täna
    04/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Het Waterschapshuis
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: NL Nederland
Hankija asukoht
NUTS code: NL Nederland
Ärivaldkond (peamine CPV)
79212000 Auditeerimisteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
750,000.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
695,000.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
Z1645
Kirjeldus

Aanbestedende dienst voert programma’s uit op het gebied van informatievoorziening voor de waterschappen. Namens de 21 waterschappen, de Unie van Waterschappen, Waterschapsbedrijf Limburg en Het Waterschapshuis is aanbestedende dienst is op zoek naar een auditdienstverlener welke BIO en AVG-audits integraal kan uitvoeren, waarbij gebruik gemaakt wordt van een leveranciers-onafhankelijk (binnen Nederland gestandaardiseerd) auditkader. De auditrapportages dienen in een adviserende functie te voorzien teneinde vanuit een motiverende invalshoek de afzonderlijke organisaties alsmede de gehele sector te ondersteunen bij het ontplooien van verbeterinitiatieven. Hierbij wordt méér gevraagd dan alleen de klassieke auditrol (in de zin van assurance). De audits dienen in Q4 2021 en Q4 2023 uitgevoerd te worden. Aanbestedende dienst is voornemens om met één opdrachtnemer een overeenkomst voor deze audits te sluiten waarvan de looptijd eindigt na afronding van de tweede audit.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Het Waterschapshuis
Riiklik registrikood: 31682635
Postiaadress: Stationsplein 89
Linn: Amersfoort
NUTSi kood: NL
Sihtnumber: 3818 LE
Riik: NLD
Kontaktisik: Stefan de Jong
Peamine aadress: http://www.hetwaterschapshuis.nl
Elektrooniliselt aadressil:
https://www.tenderned.nl/tenderned-web/aankondiging/detail/publicatie/akid/1ae25619994d1c8c7af117fab0e91f04
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Vaadake lingitud dokumente üksikasjade kohta
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
750,000.00 EUR
Lepingu lõplik väärtus
695,000.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Verdonck, Klooster & Associates B.V.
Postiaadress: Baron de Coubertinlaan 1
Linn: ZOETERMEER
Sihtnumber: 2719EN
Riik: NLD
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.