Publications Office of the EU
Poola-Lubraniec: Tuletõrjeautod - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poola-Lubraniec: Tuletõrjeautod

  • Avaldatud
    16/07/2013
  • Tähtpäev
    22/08/2013
  • Pakkumuste avamine
    22/08/2013
  • Leping sõlmitud
    29/08/2013
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Ochotnicza Straż Pożarna w Lubrańcu
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Ärivaldkond (peamine CPV)
34144210 Tuletõrjeautod
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
917,700.00 PLN
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
919,080.00 PLN
Pakkumuse viitenumber
OSP.ZP.1.1.2013
Kirjeldus

Przedmiotem zamówienia jest Zakup samochodu ratowniczo-gaśniczego z funkcją chemiczno-ekologiczną dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Lubrańcu. Samochód fabrycznie nowy, rok produkcji 2013.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Urząd Miejski w Lubrańcu
Riiklik registrikood: 000531039
Postiaadress: Brzeska 49
Linn: Lubraniec
Sihtnumber: 87-890
Riik: POL
Kontaktisik: Urząd Miejski w Lubrańcu
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Teade on seotud riigihankelepinguga
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
22/08/2013 09:30
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Lowest price
Hinnanguline väärtus
917,700.00 PLN
Lepingu lõplik väärtus
919,080.00 PLN
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Przedsiębiorstwo Specjalistyczne "bocar" Sp. z o.o.
Postiaadress: Korwinów, ul. Okólna 15
Linn: Wrzosowa
Sihtnumber: 42-263
Riik: POL
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.