-
Avaldatud12/01/2026
-
Tähtpäev10/02/2026
-
Pakkumuste avamine10/02/2026
-
Leping sõlmitud10/04/2026
-
Täna31/08/2026
Utiliidid
Freigestellte Schülerbeförderung in der Kreisstadt Homburg (Saar)
Freigestellte Schülerbeförderung für die Schuljahre 2026/2027 bis einschließlich 2029/30
https://saarvpsl.vmstart.de
https://saarvpsl.vmstart.de
Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.