Publications Office of the EU
Prantsusmaa-Strasbourg: Trofeed - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prantsusmaa-Strasbourg: Trofeed

  • Avaldatud
    30/08/2016
  • Tähtpäev
    03/10/2016
  • Pakkumuste avamine
    04/10/2016
  • Leping sõlmitud
    01/03/2017
  • Täna
    04/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
Yes
Hankija
Région Alsace
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: FRF Grand Est
Ärivaldkond (peamine CPV)
39298700 Trofeed
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
4,434.45 EUR
Täpsema teabe saamiseks tutvuge iga osaga eraldi
Osade arv
3
Pakkumuse viitenumber
16048DAS
Kirjeldus

Accord-cadre pour l'achat de coupes, de médailles et de trophées pour la Région Alsace Champagne-Ardenne Lorraine.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Région Alsace Champagne Ardenne Lorraine
Postiaadress: Direction de la commande publique — 1 place Adrien Zeller — BP 91006
Linn: Strasbourg Cedex
NUTSi kood: FR42
Sihtnumber: 67070
Riik: FRA
Peamine aadress: https://www.marchespublics.alsacechampagneardennelorraine.eu
Elektrooniliselt aadressil:
https://www.marchespublics.alsacechampagneardennelorraine.eu
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Raamleping, mis on sõlmitud järgmisega: single ettevõtjad
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
04/10/2016 14:00
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.