-
Avaldatud25/03/2014
-
Tähtpäev30/04/2014
-
Pakkumuste avamine30/04/2014
-
Täna01/09/2026
Utiliidid
Poola-Varssavi: Trüki- ja seotud teenused
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie druku następujących gier edukacyjnych dla IPN:
„Reglamentacja. Gra na kartki” w ilości 10 000 egzemplarzy,
„111” w ilości 6 000 egzemplarzy,
„Jaki znak Twój?” w ilości 3 000 egzemplarzy.
Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.