Publications Office of the EU
Poola-Sieradz: Mitmesugused toiduained - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

Poola-Sieradz: Mitmesugused toiduained

  • Avaldatud
    05/11/2016
  • Tähtpäev
    14/12/2016
  • Pakkumuste avamine
    14/12/2016
  • Leping sõlmitud
    30/12/2016
  • Täna
    03/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Gmina miasto Sieradz
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: PL714 Sieradzki
Hankija asukoht
NUTS code: PL714 Sieradzki
Ärivaldkond (peamine CPV)
15800000 Mitmesugused toiduained
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
159,286.81 PLN
Täpsema teabe saamiseks tutvuge iga osaga eraldi
Osade arv
8
Pakkumuse viitenumber
WOR-Z.271.44.2016
Kirjeldus

Przedmiotem zamówienia jest dostawa żywności dla Przedszkola Nr 4 Słoneczne przedszkole w Sieradzu w ilości określonej szczegółowo w formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do specyfikacji istotnych warunków zamówienia.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Gmina Miasto Sieradz
Riiklik registrikood: 827-22-37-737
Postiaadress: pl. Wojewódzki 1
Linn: Sieradz
NUTSi kood: PL116
Sihtnumber: 98-200
Riik: POL
Kontaktisik: Jowita Olczyk
Peamine aadress: www.sieradz.eu
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
14/12/2016 11:00
Lepingu täitmise asukoht
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.