Publications Office of the EU
Poola-Varssavi: Auruturbiinide osad - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

Poola-Varssavi: Auruturbiinide osad

  • Avaldatud
    20/01/2023
  • Tähtpäev
    28/02/2023
  • Leping sõlmitud
    24/10/2023
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
PGE Energia Ciepła S.A.
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: PL814 Lubelski
Hankija asukoht
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Ärivaldkond (peamine CPV)
42113100 Auruturbiinide osad
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
2,644,500.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
POST/PEC/PEC/ZSL/01366/2022
Kirjeldus

Przedmiotem Zamówienia są: Sukcesywne dostawy części zamiennych do remontów turbozespołu parowego dla PGE Energia Ciepła S.A. Oddział Elektrociepłownia w Lublinie Wrotków
Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ – OPZ.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: PGE Energia Ciepła S.A.
Riiklik registrikood: KRS: 0000013479
Postiaadress: Budynek Skylight, XII p. przy ul. Złotej 59
Linn: Warszawa
NUTSi kood: PL911
Sihtnumber: 00-120
Riik: POL
Kontaktisik: Andrzej Kamiński
Peamine aadress: www.pgeenergiaciepla.pl
Elektrooniliselt aadressil:
https://swpp2.gkpge.pl/app/demand/notice/public/current/list?USER_MENU_HOVER=currentNoticeList
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Vaadake lingitud dokumente üksikasjade kohta
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Lowest price
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
2,644,500.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Ansaldo Energia S.p.A.
Postiaadress:
Linn: GENOVA
Sihtnumber:
Riik: ITA
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.