Publications Office of the EU
Norra-Oslo: Internetivõrgu või intranetivõrgu serveri arendusteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Norra-Oslo: Internetivõrgu või intranetivõrgu serveri arendusteenused

  • Avaldatud
    19/05/2023
  • Tähtpäev
    21/06/2023
  • Pakkumuste avamine
    21/06/2023
  • Leping sõlmitud
    14/08/2023
  • Täna
    03/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
Yes
Hankija
Riksantikvaren
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: NO Norge
Hankija asukoht
NUTS code: NO Norge
Ärivaldkond (peamine CPV)
72422000 Internetivõrgu või intranetivõrgu serveri arendusteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
2,000,000.00 NOK
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
2,000,000.00 NOK
Pakkumuse viitenumber
23/01580
Kirjeldus

Objective of the tender contest is to enter into an agreement for the purchase of consultancy services for management and further development, for the three WordPress-based websites:
- www.riksantikvaren.no
- RA network (intranett)
- www.kulturminnesok.no
The Directorate for Cultural Heritage is seeking a provider who has experience in managing and developing WordPress systems. The objective of the procurement is to ensure that the Directorate for Cultural Heritage can continue to develop and maintain the three websites in an efficient, cost-saving and future-oriented manner. The websites are in operation and managed and further developed by the Directorate for Cultural Heritage.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Riksantikvaren
Riiklik registrikood: 974 760 819
Postiaadress: Dronningens gate 13
Linn: OSLO
NUTSi kood: NO
Sihtnumber: 0152
Riik: NOR
Kontaktisik: Carl Anders Olsson
Peamine aadress: www.riksantikvaren.no
Elektrooniliselt aadressil:
http://eu.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=364668&B=DFO
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
21/06/2023 12:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
2,000,000.00 NOK
Lepingu lõplik väärtus
2,000,000.00 NOK
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Dekode Interaktiv AS
Postiaadress: Tollbugata 11, 2. etg
Linn: Oslo
Sihtnumber: 0152
Riik: NOR
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.