Publications Office of the EU
Saksamaa-Marburg: Kipsplaatimistööd - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

Saksamaa-Marburg: Kipsplaatimistööd

  • Avaldatud
    27/01/2023
  • Tähtpäev
    07/03/2023
  • Pakkumuste avamine
    07/03/2023
  • Leping sõlmitud
    15/05/2023
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Works
Uuendatud
No
Hankija
Landkreis Marburg-Biedenkopf
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: DE724 Marburg-Biedenkopf
Hankija asukoht
NUTS code: DE724 Marburg-Biedenkopf
Ärivaldkond (peamine CPV)
45324000 Kipsplaatimistööd
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
415,890.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
500,214.84 EUR
Pakkumuse viitenumber
2023000358
Kirjeldus

Es wird beabsichtigt am Oberstufengebäude der Gesamtschule Kirchhain, Alfred-Wegener-Schule, eine umfassende Gebäudesanierung durchzuführen. Mit der umfassenden Gebäudesanierung wird neben einer energetischen Sanierung der thermischen Außenhülle, der Haustechnik, ein Brandschutzkonzept umgesetzt. Das zweigeschossige Bestandsgebäude wird bis auf die Rohbaukonstruktion entkernt und an zwei Seiten ca. 9 x 35 m angebaut. Es sind Fundamente für Holzrahmenbaufassaden zu erstellen. Im Gebäude sind Umbauten mit Betonschneidarbeiten auszuführen. Eine angrenzende Pausenhalle wird bis auf die Bodenplatte abgebrochen und neu erstellt.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://bieterzugang.deutsche-evergabe.de/evergabe.bieter/api/external/deeplink/subproject/565d7de6-b4bf-412a-9e3d-666b9e25add9
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
07/03/2023 10:15
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Lowest price
Hinnanguline väärtus
415,890.00 EUR
Lepingu lõplik väärtus
500,214.84 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Akudeck GmbH
Postiaadress:
Linn: Kirchhain
Sihtnumber: 35274
Riik: DEU
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.