Publications Office of the EU
Toitlustusteenuste osutamine 2026 - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

- tähistab automaatselt sirvimiskeelde tõlgitud teksti

Toitlustusteenuste osutamine 2026

  • Avaldatud
    03/06/2026
  • Tähtpäev
    12/06/2026
  • Pakkumuste avamine
    12/06/2026
  • Täna
    02/09/2026
Olek
Esitamine lõppenud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Tolna Város Önkormányzata
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: HU233 Tolna
Ärivaldkond (peamine CPV)
55520000 Toitlustusteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Osade arv
3
Pakkumuse viitenumber
EKR001064502026
Kirjeldus

2026/2027. õppeaasta esimene söögipäev on 1. september 2026, mille päevaratsiooni saab töövõtja kätte kuni 24. augustini 2026 kell 14.00. Hankija esitab edukale pakkujale esialgse päevadoosi numbri vaatlusnädalale eelneva nädala kolmapäevaks kella 14.00-ks. Tellija saadab lõplikud päevadoosi numbrid võitnud pakkujale vaatluspäevale eelneval tööpäeval kella 9.00-ks. Võitnud pakkuja tunnistab sõnaselgelt, et hankijal on õigus kalduda kõrvale portsjonite arvust päevas järgmiselt: a) Annuste arvu päevas võib vähendada kooliväliste klasside puhul ja haiguse tõttu loobumiste tõttu. Kui CXC seaduse paragrahvi 30 lõike 5 alusel tellitakse erakorraline vaheaeg, siis toitlustamist ei toimu; c) portsjonite arv päevas võib suureneda maksimaalse inimeste arvuni asjaomases asutuses vastavalt laste ja õpilaste vajadustele nii hoolduse vormi kui ka toidu tüübi osas. Töövõtja koostab üks nädal ette esialgse menüü ja esitab selle vähemalt seitse päeva enne jooksva nädala esimest päeva asjaomase institutsiooni juhile ja/või toidujuhile (vajaduse korral institutsiooni arstile), kes võib seda kommenteerida. Töövõtja peab söögitoas kuvama vastuvõetud menüü. Menüü koostamisel on vaja arvesse võtta vanusegrupi omadusi nii koguse kui ka sisu osas, nagu on määratletud õigusaktides, ning pidada võimalikult suures ulatuses esmatähtsaks kaasaegse toitumise suuniseid. Hooajalised toidupakkumised peaksid olema nähtavamalt esitatud iganädalastes menüükavades (köögiviljad, puuviljad, köögiviljad, köögiviljad, peamiselt kodulindudest valmistatud lihatoidud) ja konkreetse ettevõtte kiilude saajate erivajadustes. Institutsioonides tuleb töövõtjale tagada ka dieetravi antud perioodi jooksul. Iga söögikord tuleb anda järgmiste ajavahemike jooksul. Lastesõim: hommikusöök: kell 8.00–10.00: Kell 9.45 lõunasöök: Kell 11.30 Lõunasöök: Kell 15.00 Lasteaed: Kell kümme: kell 8.00–9.00 Lõunasöök: 11.45–12.15 Lõunasöök: 12.00–15.00 Kool: Lõunasöök: 11.45 - 14.00 Pakkuja/TÖÖVÕTJA hoolitseb toidujäätmete ja muude toitlustamise käigus tekkinud köögi- ja restoranijäätmete käitlemise ja ladustamise (tarnimise) eest vastavalt õigusnormidele. Erilist tähelepanu tuleks pöörata toidu valmistamisel kasutatavate köögijäätmete ning rasvade ja õlide nõuetekohasele kogumisele, ladustamisele ja transpordile (tarnimisele). Restoranide, köökide ja nendega seotud ruumide koristamise eest vastutab töövõtja ning selle eest makstav tasu sisaldub ettevõtja hinnas. Koolitoidu päevade arv, mis vastab normatiivse toetuse päevadele, on 185 päeva, koolieelsete toidupäevade arv on 220 päeva, lastesõime söögipäevade arv: 231 päeva, mis võivad lepingu kestuse jooksul muutuda. Teenuse osutamisel tuleb arvestada lahtiolekuaegu, kuid hankija on 1997. aasta seaduse XXXI (laste kaitse ja eestkoste korraldamise kohta) kohaselt kohustatud tagama lapsehoiu pühade ajal. Selle hankemenetluse käigus võib pakkumusi esitada kolme osa kohta järgmiselt: 1. Tolna City lasteaed (7130 Tolna, Bartók B. u. 41/A) 20 annust normaalset ja 6 annust dieeti 2. Wosinsky Móri lasteaed (7130 Tolna, Bartók Béla u. 41): Võilillede lasteaed: 84 annust normaalne, 13 annust toitumine Kastani aed Lasteaed: 49 annust normaalset, 0 annust dieeti Silk Lasteaed: 26 portsjonit normaalne, 2 portsjonit dieet Aprajafalva Lasteaed: 41 portsjonit normaalset, 4 portsjonit dieeti Green Garden Lasteaed: 29 annust normaalselt, 1 annus dieeti 3. Wosinsky Móri algkooli kaks hoonet: kooli peakorter (Bartók Béla utca 23): 75 standarddoosi, 1 toidudoos - kooli töökeskus (7130 Tolna, Eötvös u. 7): 205 tavaannust, 10 toiduannust – Wosinsky Móri algkooli Széchenyi Istváni liikmeskool (7130 Tolna, Kossuth L. u. 6; 7130 Tolna, Kossuth L. u. 10.) 160 annust normaalset ja 3 inimest dieedil. -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- (XII. Töövõtja täidab lepingut nii, et vähemalt 80 % ostetud toodete koguväärtusest saadakse toodetest, mis on ostetud toitlustuse lühikestest tarneahelatest või kohalikest toiduainetest. A 676/2020. (XII. Valitsuse määruse nr 487/2015 § 6 lõike 2 kohaselt on töövõtja kohustatud esitama riiklikule toiduahela ohutuse ametile (edaspidi: NFCSO) ja riiklik rahvatervise keskus. Töövõtja peab oma ostude kohta arvestust kogu lepingu kehtivusaja jooksul ja tõendab hankijale tema taotluse korral korrapäraselt, et vähemalt 80 % ostetud toodete koguväärtusest on hõlmatud dekreediga nr 676/2020. See pärineb lühikesest tarneahelast või kohalikust toiduainest valitsuse 28. detsembri 2011. aasta dekreedi nr 4/2011 (toiduainete kaitse kohta) tähenduses, mida toetavad eelkõige arved, saatelehed ja tarnija deklaratsioonid. Lepingu sõlmimisel esitab töövõtja telefoninumbri, millel institutsioonide juhid saavad võtta ühendust asjakohaste tegevusvolitustega isikuga. Tugeva vaidlustatava kvaliteedi korral võetakse doosiproov töövõtja osavõtul ja tellijale jääb õigus lasta seda testida sobivas laboris. Sellistel juhtudel võite alati, kuid igal ajal etenduse ajal, küsida menüüst toidu 100-annuselist retsepti. Hanke üksikasjalik tehniline kirjeldus ja kvantitatiivsed andmed on esitatud hankedokumentides.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://ekr.gov.hu/eljarastar/eljaras/EKR001064502026
Pakkumusi saab esitada
Elektrooniline esitamine: nõutav
https://ekr.gov.hu/eljarastar/eljaras/EKR001064502026
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
12/06/2026 11:00
Lepingu täitmise asukoht
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.