Publications Office of the EU
NL-Valkenburg aan de Geul: Remondi- ja hooldusteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

NL-Valkenburg aan de Geul: Remondi- ja hooldusteenused

  • Avaldatud
    13/07/2011
  • Tähtpäev
    02/09/2011
  • Pakkumuste avamine
    02/09/2011
  • Leping sõlmitud
    07/10/2011
  • Täna
    31/08/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: NL423 Zuid-Limburg
Hankija asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Ärivaldkond (peamine CPV)
50000000 Remondi- ja hooldusteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Pakkumuse viitenumber
VAL192
Kirjeldus

Bestek opgesteld in RAW-systematiek, gebruik makend van een overeenkomst met open posten.
Het werk bestaat uit:
— het reinigen van objecten (riolen e.d.),
— het inspecteren van objecten (riolen e.d.),
— het dichtzetten van riolen,
— het treffen van de benodigde verkeersmaatregelen,
— het toepassen van tijdelijke voorzieningen t.b.v. toegang tot de riolen (b.v. rijplaten),
— afdichten voegen riolen,
— constructief repareren van beschadigingen en scheuren in riolen,
— verwijderen van wortels,
— verwijderen van instekende inlaten,
— verwijderen obstakels,
— verwijderen afzettingen,
— toepassen bufferplannen d.m.v. plaatsen rioolafsluiters,
— tijdelijke ompompvoorzieningen,
— bijkomende werkzaamheden.

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Teade on seotud riigihankelepinguga
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
02/09/2011 10:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Lowest price
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Van de Kreeke Wegenbouw NV
Postiaadress: Huib van de Kreekeweg 5
Linn: Nuth
Sihtnumber: 6361 KG
Riik: NLD
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.