Publications Office of the EU
Poola-Varssavi: Õigusteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poola-Varssavi: Õigusteenused

  • Leping sõlmitud
    28/04/2015
  • Täna
    05/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: PL Polska
Hankija asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Ärivaldkond (peamine CPV)
79100000 Õigusteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
854,942.00
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
869,340.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
DPR.DPR-2.2413.5.2015.BP.0
Kirjeldus

Usługi prawnicze w zakresie zastępstwa procesowego przed sądami, trybunałami lub innymi organami orzekającymi lub doradztwa prawnego w tym zakresie dla Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Not applicable
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Lowest price
Hinnanguline väärtus
854,942.00
Lepingu lõplik väärtus
869,340.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Kancelaria Radcy Prawnego Zbigniew Mac
Postiaadress: ul. Reformacka 6 lok. 1
Linn: Rzeszów
Sihtnumber: 35-026
Riik: POL
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.