Publications Office of the EU
Prantsusmaa-Toulon: Infosüsteemid ja serverid - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab automaatselt sirvimiskeelde tõlgitud teksti

Prantsusmaa-Toulon: Infosüsteemid ja serverid

  • Avaldatud
    27/02/2016
  • Tähtpäev
    20/04/2016
  • Leping sõlmitud
    13/06/2016
  • Täna
    06/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Conseil général du Var
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: FRL05 Var
Hankija asukoht
NUTS code: FRL05 Var
Ärivaldkond (peamine CPV)
48800000 Infosüsteemid ja serverid
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
192,228.91 EUR
Osade arv
2
Pakkumuse viitenumber
15s0103
Kirjeldus

Käesolev konsultatsioon on osa projektist Var Mobile Sans Contact, mille pakkus välja riiklik digiühiskonna fond, mis valiti välja digitaalse linna projektikonkursi jaoks, mis käsitleb kontaktivabade mobiilsideteenuste arendamist ja kasutuselevõttu.
F-

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Submission for one or more lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.