-
Publicado16/08/2024
-
Fecha límite02/09/2024
-
Apertura de las ofertas04/09/2024
-
Concedido(s)17/12/2024
-
Hoy01/09/2026
Utilidades
„Доставка на медикаменти, медицински консумативи и разтвори за нуждите на МБАЛ „Д-р Димитър Павлович“ ЕООД – гр. Свищов за срок от една година, по обособени позиции“
Note: No toda la información relativa a este procedimiento se calculó correctamente. Para más información, consulte los documentos relacionados.
Настоящата обществена поръчка е разделена на петнадесет обособени позиции: ОБОСОБЕНА ПОЗИЦИЯ № 1 " МЕДИКАМЕНТИ ЗА ХРАНОСМИЛАТЕЛНА СИСТЕМА И МЕТАБОЛИЗЪМ" ОБОСОБЕНА ПОЗИЦИЯ № 2 " ИНСУЛИНИ И МЕДИКАМЕНТИ, ВЛИЯЕЩИ ВЪРХУ КРЪВНОЗАХАРНОТО НИВО" ОБОСОБЕНА ПОЗИЦИЯ № 3 " ВИТАМИНИ, МИНЕРАЛИ И ХРАНИТЕЛНИ ДОБАВКИ" ОБОСОБЕНА ПОЗИЦИЯ № 4 " МЕДИКАМЕНТИ ЗА КРЪВТА" ОБОСОБЕНА ПОЗИЦИЯ № 5 " АНТИБИОТИЦИ" ОБОСОБЕНА ПОЗИЦИЯ № 6 " МЕДИКАМЕНТИ ЗА СЪРДЕЧНО-СЪДОВАТА СИСТЕМА" ОБОСОБЕНА ПОЗИЦИЯ № 7 " ПРОТИВОВЪЗПАЛИТЕЛНИ И БОЛКОУСПОКОЯВАЩИ МЕДИКАМЕНТИ" ОБОСОБЕНА ПОЗИЦИЯ № 8 " КОРТИКОСТЕРОИДИ ЗА СИСТЕМНА УПОТРЕБА" ОБОСОБЕНА ПОЗИЦИЯ № 9 " МЕДИКАМЕНТИ ЗА ОТПУСКАНЕ НА МУСКУЛИТЕ И УПОЙВАЩИ ВЕЩЕСТВА" ОБОСОБЕНА ПОЗИЦИЯ № 10 " МЕДИКАМЕНТИ ЗА НЕРВНАТА СИСТЕМА И СЪДОРАЗШИРЯВАЩИ МЕДИКАМЕНТИ" ОБОСОБЕНА ПОЗИЦИЯ № 11 " МЕДИКАМЕНТИ ЗА ДИХАТЕЛНАТА СИСТЕМА И АНТИХИСТАМИНОВИ ПРЕПАРАТИ" ОБОСОБЕНА ПОЗИЦИЯ № 12 " МЕДИКАМЕНТИ ЗА ХЕМОДИАЛИЗА" ОБОСОБЕНА ПОЗИЦИЯ № 13 " МЕДИЦИНСКИ КОНСУМАТИВИ" ОБОСОБЕНА ПОЗИЦИЯ № 14 " РАЗТВОРИ" ОБОСОБЕНА ПОЗИЦИЯ № 15 " ГАЛЕНОВИ ФОРМИ" Обществената поръчка е свързана с периодична доставка на медикаменти, медицински консумативи и разтвори за нуждите на МБАЛ „Д-р Димитър Павлович“ ЕООД – гр. Свищов, за срок от една година. Видовете медикаменти и медицински консумативи, разделени в петнадесет обособени позиции, са посочени в Техническа спецификация (Приложение № 1), неразделна част от документацията за участие в настоящата обществена поръчка. Медикаментите, медицинските консумативи и разтвори трябва да: - отговарят, по приложимост, на изискванията на Закона за лекарствените продукти в хуманната медицина, Закона за медицинските изделия и други свързани нормативни актове; - притежават, по приложимост, валидно разрешение за употреба в страната или удостоверение за регистрация, издадено по реда на ЗЛПХМ или по реда на Регламент (ЕО) № 726/2004 на Европейския парламент и на Съвета, и при спазване изискванията на Регламент (ЕО) № 1901/2006 на Европейския парламент и на Съвета от 12 декември 2006 г. относно лекарствените продукти за педиатрична употреба и за изменение на Регламент (ЕИО) № 1768/92, Директива 2001/20/ЕО, Директива 2001/83/ЕО и Регламент (ЕО) № 726/2004, наричан по-нататък "Регламент (ЕО) № 1901/2006", и на Регламент (ЕО) № 1394/2007 на Европейския парламент и на Съвета от 13 ноември 2007 г. относно лекарствените продукти за модерна терапия и за изменение на Директива 2001/83/ЕО и на Регламент (ЕО) № 726/2004 (ОВ, L 324/121 от 10 декември 2007 г.); - притежават срок на годност, не по-малък от 40% от обявения от производителя към датата на всяка доставка. В Техническата спецификация, са посочени генеричните наименования на медикаментите и разтворите, и търговските наименования на медицинските консумативи с прогнозни количества за 1 (една) година. Предвид спецификата на дейността на възложителя е възможна промяна в потребностите му, в резултат на което същият не се задължава да поръча цялото количество. Оферти могат да се подават само комплексно за всички номенклатури, включени в обособената позиция. Неоферирането на някоя от номенклатурите в съответната обособена позиция е основание за отстраняване на участника. Участниците предлагат обща цена за изпълнение на поръчката без включен ДДС за съответната обособената позиция, като попълват и подават ценово предложение по образец за съответната обособена позиция. Участниците се класират съгласно общата стойност за всяка обособена позиция.
https://app.eop.bg/today/411272
https://app.eop.bg/today/411272
33600000 - Productos farmacéuticos
33140000 - Material médico fungible
33621000 - Medicamentos para la sangre y para los órganos hematopoyéticos
33622000 - Medicamentos para el aparato cardiovascular
33642200 - Corticoesteroides para uso sistémico
33661000 - Medicamentos para el sistema nervioso
33610000 - Medicamentos para el aparato digestivo y el metabolismo
33632100 - Antiinflamatorios y antirreumáticos
33692000 - Soluciones medicinales
33670000 - Medicamentos para el aparato respiratorio
El contenido de esta página constituye exclusivamente un servicio adicional, y no tiene efectos jurídicos. Las instituciones de la UE no asumen responsabilidad alguna por su contenido. Las versiones oficiales de los anuncios de licitación pertinentes son aquellas publicadas en el suplemento del Diario Oficial de la Unión Europea y disponibles en TED. Se puede acceder a esos textos oficiales directamente mediante los enlaces integrados en esta página. Para más información, véase la declaración relativa a la explicabilidad y la responsabilidad en materia de contratación pública.