Publications Office of the EU
Bulgaria-Sofía: Trabajos de instalación en edificios - Convocatorias de concursos de la UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulgaria-Sofía: Trabajos de instalación en edificios

  • Publicado
    23/11/2017
  • Fecha límite
    08/02/2018
  • Concedido(s)
    15/11/2018
  • Hoy
    01/09/2026
Estado
Concedido(s)
Tipo de contrato
Works
Procedimiento renovado
No
Comprador
ДП „Национална компания „Железопътна инфраструктура“
Lugar de ejecución
NUTS code: BG331 Варна
Dirección del comprador
NUTS code: BG411 София (столица)
Sector comercial (CPV principal)
45300000 Trabajos de instalación en edificios
Valor total estimado del contrato (excluido el IVA)
16,946,100.00 BGN
Valor total final del contrato (excluido el IVA)
15,496,105.46 BGN
Número de referencia de la oferta
00233-2017-0074
Descripción

Проектиране, доставка и изграждане на маршрутнокомпютърна централизация (МКЦ) в г. Синдел, вкл. доставка на рез. части, инструменти и оборудване, обучение на персонала и изготвяне на екзекутивна документация и кадастрално заснемане, след приключване на СМР.
Ще се изпълнява в 2 етапа:
Етап 1 „Проектиране“ — изготвяне на работен проект, който подлежи на одобрение от експертен технически съвет на възложителя.
Етап II „Изпълн. СМР, доставки и обучение“, вкл.:
1. Част „Осигурителна техника и отопление на стрелки“:
— демонтажни дейности,
— доставка, монтаж и въвеждане в експлоатация апаратура, преустройство и пускане в експлоатация на полуавтоматична блокировка, доставка, монтаж и въвеждане в експлоатация АПУ, отопление на стрелки,
— доставка, монтаж и въвеждане в експлоатация на външни съоръжения,
— ремонт на помещения за въвеждане на вътрешногаровата апаратура на МКЦ.
2. Част „Видеонаблюдение“.
3. Обучение на персонала.
4. Изготвяне на екзекутивна документация и кадастрално заснемане след приключване на СМР.

Método de presentación
Las ofertas o solicitudes de participación deben enviarse a:
Denominación oficial: ДП „Национална компания Железопътна инфраструктура“
Número de registro nacional: 130823243
Dirección postal: бул. „Княгиня Мария Луиза“ № 110
Población/ciudad: София
Código NUTS: BG411
Código postal: 1233
País: BGR
Persona de contacto: Евгения Русимова
Dirección principal: www.rail-infra.bg
Pueden presentarse ofertas
Submission for all lots
Información sobre un contrato público, un acuerdo marco o un sistema dinámico de adquisición
No disponible
Condiciones de apertura de ofertas (fecha)
Consulte los documentos vinculados para obtener más información
Lugar de ejecución
Método de adjudicación
The most economic tender
Valor estimado
16,946,100.00 BGN
Valor final contratado
15,496,105.46 BGN
Adjudicación del contrato
Denominación oficial: ДЗЗД „Железопътна безопасност Синдел“
Dirección postal: бул. „Гоце Делчев“ № 105, ет. 2, ап. 1
Población/ciudad: София
Código postal: 1404
País: BGR

Denominación oficial: „Гигастрой“ ООД
Dirección postal: бул. „Гоце Делчев“ № 105, ет. 2, ап.1
Población/ciudad: София
Código postal: 1404
País: BGR

Denominación oficial: Бер Железопътна безопасност АД
Dirección postal: Лумпенщрасе 3
Población/ciudad: Фералторф
Código postal: 8320
País: CHE

Denominación oficial: „Инново Дивелопмънт България“ ЕООД
Dirección postal: ул. Г.С. Раковски № 193, вх. А, ет. 1, ап. 2—3
Población/ciudad: София
Código postal: 1142
País: BGR

Denominación oficial: Частно акционерно дружество „Северодонецко научно-производствено обединение „Импулс“
Dirección postal: пл. Победа, бл. 2
Población/ciudad: Свердловск
Código postal: 93400
País: UKR

Denominación oficial: „Бер Железопътна Безопасност“ АД
Dirección postal: Лумпенщрасе 3
Población/ciudad: Фералторф
Código postal: 8320
País: CHE

Denominación oficial: Частно акционерно дружество „Северодонецко научно-производствено обединение Импулс“
Dirección postal: пл. „Победа“, бл. 2
Población/ciudad: Свердловск
Código postal: 93400
País: UKR

Denominación oficial: „Бер Железопътна безопасност“ АД
Dirección postal: Лумпенщрасе 3
Población/ciudad: Фералторф
Código postal: 8320
País: CHE
Información previa
Contrato
Adjudicación
Footnote - legal notice

El contenido de esta página constituye exclusivamente un servicio adicional, y no tiene efectos jurídicos. Las instituciones de la UE no asumen responsabilidad alguna por su contenido. Las versiones oficiales de los anuncios de licitación pertinentes son aquellas publicadas en el suplemento del Diario Oficial de la Unión Europea y disponibles en TED. Se puede acceder a esos textos oficiales directamente mediante los enlaces integrados en esta página. Para más información, véase la declaración relativa a la explicabilidad y la responsabilidad en materia de contratación pública.