-
Publicado27/06/2018
-
Fecha límite30/08/2018
-
Apertura de las ofertas31/08/2018
-
Concedido(s)18/01/2019
-
Hoy02/09/2026
Utilidades
Bulgaria-Sofía: Contadores de electricidad
Управителният съвет на „ЧЕЗ Разпределение България“ АД, вписано в Търговския регистър при Агенция по вписванията с ЕИК 130277958, като секторен възложител на обществени поръчки по смисъла на чл. 5, ал. 4, т. 2 от Закона за обществените поръчки (ЗОП), извършващ секторна дейност по чл. 123, т. 2 във връзка с чл. 125, ал. 1, т. 1 от ЗОП и § 2, т. 60 от ДР на ЗОП въз основа на специални или изключителни права по смисъла на § 2, т. 47 от ЗОП, открива и провежда „открита“ по вид процедура за възлагане на обществена поръчка с предмет „Доставка на трифазни статични електромери с клас на точност 1,0, многотарифни, за индиректно свързване, с дисплей и софтуер, с интегриран часовников превключвател“.
Denominación oficial: „ЧЕЗ Разпределение България” АД
Número de registro nacional: 130277958
Dirección postal: Бул. „Цариградско шосе” № 159, БенчМарк бизнес център
Población/ciudad: София
Código NUTS: BG411
Código postal: 1784
País: BGR
Persona de contacto: Светлана Илиева
Dirección principal: www.cez-rp.bg
Dirección postal: ул. Г. Бенковски № 50-9
Población/ciudad: Хасково
Código postal: 6300
País: BGR
El contenido de esta página constituye exclusivamente un servicio adicional, y no tiene efectos jurídicos. Las instituciones de la UE no asumen responsabilidad alguna por su contenido. Las versiones oficiales de los anuncios de licitación pertinentes son aquellas publicadas en el suplemento del Diario Oficial de la Unión Europea y disponibles en TED. Se puede acceder a esos textos oficiales directamente mediante los enlaces integrados en esta página. Para más información, véase la declaración relativa a la explicabilidad y la responsabilidad en materia de contratación pública.