Publications Office of the EU
Dodávka vozidiel na údržbu ciest, nadstavieb a snehových pluhov pre SC ŽSK - Convocatorias de concursos de la UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Esta página contiene contenido generado automáticamente para mejorar la capacidad de búsqueda y la accesibilidad.

- Indica los códigos CPV deducidos del texto del procedimiento

Dodávka vozidiel na údržbu ciest, nadstavieb a snehových pluhov pre SC ŽSK

  • Publicado
    21/05/2024
  • Fecha límite
    17/06/2024
  • Apertura de las ofertas
    17/06/2024
  • Concedido(s)
    22/07/2024
  • Hoy
    06/09/2026
Estado
Concedido(s)
Tipo de contrato
Supplies
Procedimiento renovado
No
Comprador
Správa ciest Žilinského samosprávneho kraja
Lugar de ejecución
NUTS code: Lugar de ejecución múltiple
Dirección del comprador
NUTS code: SK031 Žilinský kraj
Sector comercial (CPV principal)
34144400 Vehículos para el mantenimiento de carreteras
Valor total estimado del contrato (excluido el IVA)
1,813,067.00 EUR
Valor total final del contrato (excluido el IVA)
No disponible
Número de referencia de la oferta
ID 505806
Descripción

Predmetom zákazky je dodanie tovaru na predmet zákazky: „Dodávka vozidiel na údržbu ciest, nadstavieb a snehových pluhov pre SC ŽSK“. Závod Orava: Podvozok 6x6, sypacia nadstavba, snehový pluh, zametacia nadstavba Závod Orava: Podvozok 6x6, univerzálna výmenná nadstavba prispôsobená v zime na posyp inertným a chemickým materiálom a v lete na vysprávky ciest tryskovou metódou, snehový pluh Závod Orava: Podvozok 6x6, sypacia nadstavba, snehový pluh, sklápacia nadstavba Závod Turiec: Podvozok 6x6, sypacia nadstavba, snehový pluh, zametacia nadstavba Závod Turiec: Podvozok 6x6, Univerzálna výmenná nadstavba prispôsobená v zime na posyp inertným a chemickým materiálom a v lete na vysprávky ciest tryskovou metódou, snehový pluh Spolu za 5 ks. Predmetom zákazky je aj zaškolenie obsluhy k predmetu zmluvy, ktorá tvorí prílohu k týmto súťažným podkladom, Predávajúcim na mieste dodania, vrátane dodania písomnej dokumentácie patriacej k predmetu tejto zmluvy, (odovzdávací a preberací protokol, záznam zaškolenia obsluhy, servisná knižka, návod na obsluhu a údržbu, katalóg náhradných dielov, záručný list, osvedčenia o evidencii časť II. pre podvozky, technické osvedčenia pre sýpacie nadstavby, technické osvedčenia pre snehové pluhy, technické osvedčenia pre univerzálne výmenné nadstavby prispôsobená v zime na posyp inertným a chemickým materiálom a v lete na vysprávky ciest tryskovou metódou, technické osvedčenia pre zametacie nadstavby, technické osvedčenie pre sklápaciu nadstavbu a ostatnú dokumentáciu vyplývajúcu, potrebnú v čase odovzdania predmetu tejto zmluvy na zápis do osvedčenia o evidencii - časť II, a to podľa platnej legislatívy, najmä zákona č. 106/2018 Z. z. o prevádzke vozidiel v cestnej premávke a o zmene a doplnení niektorých zákonov a zákona č.8/2009 Z. z. o cestnej premávke a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov v deň dodania alebo v termíne určenom Kupujúcim. Písomná dokumentácia bude vyhotovená v slovenskom jazyku.

Método de presentación
Contacto alternativo por vía electrónica:
https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-zakaziek/detail/505806
Pueden presentarse ofertas
Presentación electrónica: requerido
https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-zakaziek/detail/505806
Información sobre un contrato público, un acuerdo marco o un sistema dinámico de adquisición
No disponible
Condiciones de apertura de ofertas (fecha)
17/06/2024 09:10
Lugar de ejecución
Código CPV

34144400 - Vehículos para el mantenimiento de carreteras

43300000 - Maquinaria y equipo de construcción

43000000 - Maquinaria para la minería y la explotación de canteras y equipo de construcción

34143000 - Vehículos de vialidad invernal

43313000 - Máquinas y turbinas quitanieves

43310000 - Maquinaria de ingeniería civil

Método de adjudicación
Najnižšia celková cena za predmet zákazky v EUR s DPH
Valor estimado
1,813,067.00 EUR
Valor final contratado
No disponible
Adjudicación del contrato
Denominación oficial: KOBIT - SK, s.r.o.
Dirección postal:
Población/ciudad: Dolný Kubín
Código postal: 02601
País:
Información previa
Contrato
Adjudicación
Footnote - legal notice

El contenido de esta página constituye exclusivamente un servicio adicional, y no tiene efectos jurídicos. Las instituciones de la UE no asumen responsabilidad alguna por su contenido. Las versiones oficiales de los anuncios de licitación pertinentes son aquellas publicadas en el suplemento del Diario Oficial de la Unión Europea y disponibles en TED. Se puede acceder a esos textos oficiales directamente mediante los enlaces integrados en esta página. Para más información, véase la declaración relativa a la explicabilidad y la responsabilidad en materia de contratación pública.