Publications Office of the EU
Usługa codziennego sprzątania i utrzymania bieżącej czystości na rzecz Sądu Okręgowego w Rzeszowie i Opiniodawczego Zespołu Sądowych Specjalistów w Rzeszowie oraz Sądu Rejonowego w Leżajsku, Sądu Rejonowego w Łańcucie, Sądu Rejonowego w Ropczycach i Sądu Rejonowego w Strzyżowie – na okres 12-stu miesięcy - Convocatorias de concursos de la UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Esta página contiene contenido generado automáticamente para mejorar la capacidad de búsqueda y la accesibilidad.

- Indica los códigos CPV deducidos del texto del procedimiento

Usługa codziennego sprzątania i utrzymania bieżącej czystości na rzecz Sądu Okręgowego w Rzeszowie i Opiniodawczego Zespołu Sądowych Specjalistów w Rzeszowie oraz Sądu Rejonowego w Leżajsku, Sądu Rejonowego w Łańcucie, Sądu Rejonowego w Ropczycach i Sądu Rejonowego w Strzyżowie – na okres 12-stu miesięcy

  • Publicado
    08/03/2024
  • Fecha límite
    08/04/2024
  • Apertura de las ofertas
    08/04/2024
  • Concedido(s)
    04/06/2024
  • Hoy
    05/09/2026
Estado
Concedido(s)
Tipo de contrato
Services
Procedimiento renovado
No
Comprador
Sąd Okręgowy w Rzeszowie
Lugar de ejecución
NUTS code: No disponible
Dirección del comprador
NUTS code: PL823 Rzeszowski
Sector comercial (CPV principal)
90910000 Servicios de limpieza
Valor total estimado del contrato (excluido el IVA)
No disponible
Valor total final del contrato (excluido el IVA)
800,442.40 PLN
Para más información, consulte cada lote
Número de lotes
5
Número de referencia de la oferta
G.261.1.2024
Descripción

Zamówienie pn. „Usługa codziennego sprzątania i utrzymania bieżącej czystości na rzecz Sądu Okręgowego w Rzeszowie i Opiniodawczego Zespołu Sądowych Specjalistów w Rzeszowie oraz Sądu Rejonowego w Leżajsku, Sądu Rejonowego w Łańcucie, Sądu Rejonowego w Ropczycach i Sądu Rejonowego w Strzyżowie – na okres 12-stu miesięcy” podzielone jest na 5 części: Część 1 - „Usługa codziennego sprzątania i utrzymania bieżącej czystości w budynku Sądu Okręgowego w Rzeszowie oraz budynku Opiniodawczego Zespołu Sądowych Specjalistów w Rzeszowie”; Część 2 - „Usługa codziennego sprzątania i utrzymania bieżącej czystości w budynku Sądu Rejonowego w Leżajsku”; Część 3 - „Usługa codziennego sprzątania i utrzymania bieżącej czystości w budynku Sądu Rejonowego w Łańcucie”. Część 4 - „Usługa codziennego sprzątania i utrzymania bieżącej czystości w budynku Sądu Rejonowego w Ropczycach”; Część 5 - „Usługa codziennego sprzątania i utrzymania bieżącej czystości w budynkach Sądu Rejonowego w Strzyżowie”; Przedmiot zamówienia obejmuje mi. in.: utrzymanie w czystości i porządku – takich pomieszczeń jak: sale rozpraw, sale konferencyjne, korytarze, hole, klatki schodowe (główna i boczne) oraz sanitariaty, jak również znajdujące się w nich wyposażenie. Zakres czynności wykonywanych codziennie obejmuje m. in.: - sprzątanie pomieszczeń i powierzchni w budynku Sądu wymienionych w pkt. a) wraz ze znajdującym się w nich lub na nich wyposażeniem ( w szczególności meble biurowe, tak jak np. biurka, stoliki, krzesła itp.), - wietrzenie pomieszczeń, zamykanie okien, - zamiatanie, odkurzanie, mycie i czyszczenie podłóg i posadzek, - odkurzanie dywanów i chodników - sprzątanie, czyszczenie i mycie sanitariatów wraz z dezynfekcją (płytki podłogowe, umywalki, muszle, pisuary, lustra), mycie i czyszczenie armatury łazienkowej (sanitariatów), - bieżące uzupełnianie środków higienicznych w sanitariatach tj. papieru toaletowego, mydła w płynie, ręczników papierowych, - sprzątanie ciągów komunikacyjnych, schodów, korytarzy, holi, - opróżnianie koszy na śmieci (w razie konieczności łącznie z ich czyszczeniem) na korytarzach i ciągach komunikacyjnych, pokojach urzędniczych oraz w sanitariatach. (Zamawiający zaznacza, iż w budynkach sądów odpady gromadzone są w sposób selektywny dlatego wymaga, aby worki z odpadami umieszczane były w przeznaczonych i odpowiednio opisanych do tego kontenerach), - usuwanie innych miejscowych zabrudzeń, - opróżnianie niszczarek, - czyszczenie osłon poliwęglanowych przy użyciu odpowiedniego środka, - usuwanie pajęczyn Zakres czynności wykonywanych nie rzadziej niż raz na tydzień obejmuje m. in.: - mycie powierzchni drzwi wewnętrznych, futryn, framug, listew odbojowych, parapetów wewnętrznych, kaloryferów, klamek, szyldów drzwiowych, poręczy i balustrad, tabliczek drzwiowych, w przypadku widocznych zabrudzeń czynności te należy wykonywać w miarę potrzeby, - czyszczenie tablic informacyjnych, napisów, znaków i oznaczeń informacyjnych w budynku Sądu, wycieranie gaśnic i innej infrastruktury p.poż., - czyszczenie z kurzu górnych powierzchni mebli, w okresie wiosenno-zimowym w zależności od potrzeb, pielęgnowanie terenów zielonych na dziedzińcu wewnętrznym i zewnętrznym sądu (o ile dotyczy), - zamiataniu parkingu wewnętrznego przy budynku sądu (o ile dotyczy) - mycie powierzchni glazury, ścianek, płytek, stolarki drzwiowej w sanitariatach, - mycie oraz konserwacja środkami do konserwacji mebli sądowych znajdujących się na salach rozpraw i korytarzach, - czyszczenie komputerów, sprzętu biurowego i telefonów na salach rozpraw, - czyszczenie monitorów oraz wyświetlaczy LCD zainstalowanych przed salami rozpraw, - przetarcie kontaktów, wyłączników elektrycznych, - mycie kaloryferów lub grzejników c.o., - odkurzanie i czyszczenie boazerii w salach rozpraw, - utrzymywaniu i monitorowaniu na bieżąco odpowiedniego stanu suchości posadzek w sanitariatach oraz na korytarzach i klatkach schodowych, ze szczególnym uwzględnieniem pory jesienno-zimowej, - sprzątanie pomieszczeń dla zatrzymanych , - sprzątanie pomieszczeń konserwatorów, - sprzątanie pomieszczenia palarni. - sprzątanie kabiny windy (o ile występuje w budynku danego sądu) Zakres czynności (okazjonalnych) wykonywanych 1 lub 2 razy w okresie trwania umowy obejmuje m. in.: - pranie tapicerek - krzesła, fotele - pranie dywanów, wykładzin, chodników, - pranie firan, zasłon, - odkurzanie i czyszczenie opraw oświetleniowych lub żyrandoli - odkurzanie ścian, sufitów, gzymsów, balustrad oraz kratek wentylacyjnych - sprzątaniu pomieszczeń w przypadku prac remontowych i doprowadzaniu ich do właściwego stanu użytkowania, - sprzątanie po spotkaniach organizowanych na salach konferencyjnych,

Método de presentación
Contacto alternativo por vía electrónica:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-3dff3f1c-dc7b-11ee-8305-7e4937eb936d
Pueden presentarse ofertas
Presentación electrónica: requerido
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-3dff3f1c-dc7b-11ee-8305-7e4937eb936d
Información sobre un contrato público, un acuerdo marco o un sistema dinámico de adquisición
No disponible
Condiciones de apertura de ofertas (fecha)
08/04/2024 12:00
Lugar de ejecución
No disponible
Información previa
Contrato
Adjudicación
Footnote - legal notice

El contenido de esta página constituye exclusivamente un servicio adicional, y no tiene efectos jurídicos. Las instituciones de la UE no asumen responsabilidad alguna por su contenido. Las versiones oficiales de los anuncios de licitación pertinentes son aquellas publicadas en el suplemento del Diario Oficial de la Unión Europea y disponibles en TED. Se puede acceder a esos textos oficiales directamente mediante los enlaces integrados en esta página. Para más información, véase la declaración relativa a la explicabilidad y la responsabilidad en materia de contratación pública.