Publications Office of the EU
Udzielenia Gminie Biecz długoterminowego kredytu w wysokości 9980000.00 zł z przeznaczeniem na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań oraz na sfinansowanie planowanego deficytu budżetu. - Convocatorias de concursos de la UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Udzielenia Gminie Biecz długoterminowego kredytu w wysokości 9980000.00 zł z przeznaczeniem na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań oraz na sfinansowanie planowanego deficytu budżetu.

  • Publicado
    08/10/2024
  • Fecha límite
    12/11/2024
  • Apertura de las ofertas
    12/11/2024
  • Concedido(s)
    16/12/2024
  • Hoy
    05/09/2026
Estado
Concedido(s)
Tipo de contrato
Services
Procedimiento renovado
No
Comprador
Gmina Biecz
Lugar de ejecución
NUTS code: No disponible
Dirección del comprador
NUTS code: PL218 Nowosądecki
Sector comercial (CPV principal)
66113000 Servicios de concesión de crédito
Valor total estimado del contrato (excluido el IVA)
No disponible
Valor total final del contrato (excluido el IVA)
5,987,150.00 PLN
Número de referencia de la oferta
ZP.271.31.2024
Descripción

1. Przedmiotem zamówienia jest udzielenie Gminie Biecz długoterminowego kredytu w wysokości 9.980.000,00 zł (słownie: dziewięć milionów dziewięćset osiemdziesiąt tysięcy złotych 00/100) zgodnie z wolą Rady Miejskiej w Bieczu wyrażoną w uchwale Nr IV/37/2024 z dnia 20 czerwca 2024 r. i zmieniona w Uchwale Nr VIII/54/2024 z dnia 7 października 2024 r. z przeznaczeniem na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań oraz na sfinansowanie planowanego deficytu budżetu. 2. Przedmiot zamówienia opisany został szczegółowo w załączniku nr 1 do SWZ - Opisie Przedmiotu Zamówienia. 3. W celu umożliwienia oceny sytuacji finansowej Zamawiający przedkłada dokumenty opisane w załączniku nr 1 do SWZ. 4. Kod CPV: 66113000-5 Usługi udzielania kredytu. 5. Wszystkie prace winny być zrealizowane zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami ustawowymi oraz standardami jakościowymi dla usług finansowych związanych z udzieleniem kredytu. 6. Wykonawca odpowiedzialny będzie za całokształt, w tym za przebieg oraz terminowe wykonanie zamówienia, za jakość, zgodność z warunkami określonymi dla przedmiotu zamówienia. 7. Wymagana jest należyta staranność przy realizacji zamówienia, rozumiana jako staranność profesjonalisty w działalności objętej przedmiotem niniejszego zamówienia. 8. Spełnienie innych wymagań określonych w Dziale 28 niniejszej SWZ - istotnych postanowieniach umowy oraz wynikających z obowiązujących przepisów prawa.

Método de presentación
Contacto alternativo por vía electrónica:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/993504
Pueden presentarse ofertas
Presentación electrónica: requerido
https://platformazakupowa.pl/transakcja/993504
Información sobre un contrato público, un acuerdo marco o un sistema dinámico de adquisición
No disponible
Condiciones de apertura de ofertas (fecha)
12/11/2024 10:05
Lugar de ejecución
No disponible
Método de adjudicación
Criterio: Cena
Tipo: price
Descripción: 1. Ocena ofert zostanie przeprowadzona w oparciu o przedstawione poniżej kryteria oceny ofert tj: 1) CENA (C) – waga 100 % , maksymalna ilość punktów – 100, sposób oceny: C = ( C min./ C bad.) x 100 gdzie: C – ilość punktów oferty badanej C min. – cena najniższa spośród wszystkich ofert niepodlegających odrzuceniu C bad. – cena oferty badanej 2. Zamawiający udzieli zamówienia Wykonawcy, którego oferta uzyska najwyższą liczbę punktów zgodnie z kryterium, o którym mowa w ust. 1.
Ponderación (porcentaje, exacto) : 100
Valor estimado
No disponible
Valor final contratado
5,987,150.00 PLN
Adjudicación del contrato
Denominación oficial: Bank Spółdzielczy w Bieczu
Dirección postal:
Población/ciudad: Biecz
Código postal: 38-340
País:
Información previa
Contrato
Adjudicación
Footnote - legal notice

El contenido de esta página constituye exclusivamente un servicio adicional, y no tiene efectos jurídicos. Las instituciones de la UE no asumen responsabilidad alguna por su contenido. Las versiones oficiales de los anuncios de licitación pertinentes son aquellas publicadas en el suplemento del Diario Oficial de la Unión Europea y disponibles en TED. Se puede acceder a esos textos oficiales directamente mediante los enlaces integrados en esta página. Para más información, véase la declaración relativa a la explicabilidad y la responsabilidad en materia de contratación pública.