Publications Office of the EU
„Доставка, монтаж и пускане в експлоатация на 3 /три/ броя мобилни апарати за инхалационна анестезия“ - Convocatorias de concursos de la UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

„Доставка, монтаж и пускане в експлоатация на 3 /три/ броя мобилни апарати за инхалационна анестезия“

  • Publicado
    23/09/2024
  • Hoy
    03/09/2026
Estado
Cancelado(s)
Tipo de contrato
Supplies
Procedimiento renovado
No
Comprador
Многопрофилна болница за активно лечение " Лозенец " ЕАД
Lugar de ejecución
NUTS code: Lugar de ejecución múltiple
Dirección del comprador
NUTS code: BG411 София (столица)
Sector comercial (CPV principal)
33172100 Aparatos para anestesia
Valor total estimado del contrato (excluido el IVA)
414,000.00 BGN
Valor total final del contrato (excluido el IVA)
El procedimiento está cerrado
Número de referencia de la oferta
426917
Descripción

1. Доставка, монтаж, обучение на персонала и гаранционна поддръжка на медицинска апаратура: 3 /три/ броя мобилни апарати за инхалационна анестезия“. Апаратурата следва да е нова, неупотребявана и да не е мостра, да има съответната „СЕ“ маркировка и да притежава Декларация за съответствие, в качеството и на медицинско изделие по чл. 14, ал. 2 от ЗМИ- от производителя или неговият упълномощен представител или еквивалент. Срокът за изпълнение на доставката е предложеният от участника, но следва да е не по-дълъг от 60 календарни дни от датата на започване на изпълнението на договора. Срокът за изпълнение на доставката е предложеният от участника, но следва да е не по-дълъг от 60 календарни дни от датата на започване на изпълнението на договора. На основание чл. 114 от Закона за обществените поръчки, поради липса на осигурено финансиране при откриване на процедурата, Възложителят поставя изпълнението на договора под условие. Изпълнението започва след потвърждение от Възложителя за осигурено финансиране, удостоверено чрез възлагателно писмо и представяне от Изпълнителя на определената гаранция за изпълнение. 2. Извършване на монтаж, настройки и техническо изпитване на апаратурата, съгласно изискванията на производителя и пускане в експлоатация – до не повече от 10 работни дни, считано от датата на извършване на доставката, установено с приемо-предавателен протокол; 3. Обучение на персонала на Възложителя за работа с апаратурата - не повече от 5 работни дни, считано от датата на монтаж и въвеждане в експлоатация на доставената медицинска апаратура. 4. Гаранционна поддръжка – не по-малко от 24 месеца, като този срок започва да тече от датата на въвеждане в експлоатация на доставената апаратура и приключване обучението на персонала.

Método de presentación
Contacto alternativo por vía electrónica:
https://app.eop.bg/today/426917
Pueden presentarse ofertas
Presentación electrónica: requerido
https://app.eop.bg/today/426917
Información sobre un contrato público, un acuerdo marco o un sistema dinámico de adquisición
No disponible
Condiciones de apertura de ofertas (fecha)
31/10/2024 13:00
Método de adjudicación
най-ниска цена
Valor estimado
414,000.00 BGN
Valor final contratado
El procedimiento está cerrado
Adjudicación del contrato
El procedimiento está cerrado
Información previa
Contrato
Adjudicación
Footnote - legal notice

El contenido de esta página constituye exclusivamente un servicio adicional, y no tiene efectos jurídicos. Las instituciones de la UE no asumen responsabilidad alguna por su contenido. Las versiones oficiales de los anuncios de licitación pertinentes son aquellas publicadas en el suplemento del Diario Oficial de la Unión Europea y disponibles en TED. Se puede acceder a esos textos oficiales directamente mediante los enlaces integrados en esta página. Para más información, véase la declaración relativa a la explicabilidad y la responsabilidad en materia de contratación pública.