Publications Office of the EU
Polonia-Gdansk: Servicios de venta de billetes y de viajes combinados - Convocatorias de concursos de la UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polonia-Gdansk: Servicios de venta de billetes y de viajes combinados

  • Concedido(s)
    22/10/2021
  • Hoy
    01/09/2026
Estado
Concedido(s)
Tipo de contrato
Services
Procedimiento renovado
No
Comprador
Metropolitalny Związek Komunikacyjny Zatoki Gdańskiej
Lugar de ejecución
NUTS code: PL63 Pomorskie
Dirección del comprador
NUTS code: PL633 Trójmiejski
Sector comercial (CPV principal)
63512000 Servicios de venta de billetes y de viajes combinados
Valor total estimado del contrato (excluido el IVA)
No disponible
Valor total final del contrato (excluido el IVA)
2,263,021.46 PLN
Número de referencia de la oferta
MZKZG/ZP/WR/2/21
Descripción

1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Miejski Zakład Komunikacji Wejherowo sp. z o.o. na rzecz Metropolitalnego Związku Komunikacyjnego Zatoki Gdańskiej usług w zakresie wprowadzenia do systemu biletowego Miejskiego Zakładu Komunikacji Wejherowo sp. z o.o. biletów metropolitalnych umożliwiających realizację przejazdów przez pasażerów posiadających emitowane przez MZKZG bilety oraz zasad dokonywania z MZK Wejherowo sp. z o.o. rozliczeń z tego tytułu w okresie od dnia 01 stycznia 2022 roku do dnia 31 grudnia 2022 roku.
2. Rozkładowe przewozy pasażerskie dla pasażerów posiadających emitowane przez MZKZG bilety metropolitalne będą realizowane autobusami Miejskiego Zakładu Komunikacji Wejherowo sp. z o.o. na obszarze następujących Gmin i Miast- członków MZKZG:
a) Gmina Luzino;
b) Gmina Miasta Wejherowo;
c) Gmina Miasta Reda;
d) Gmina Miasta Rumia;
e) Gmina Wejherowo.
3. W wykonaniu przedmiotu niniejszego zamówienia MZK będzie zobowiązany, w szczególności, do:
a) honorowania przejazdu osób i ich bagażu na podstawie biletów metropolitalnych w środkach transportu wymienionych w ust. 2, na liniach realizowanej przez siebie komunikacji miejskiej, w granicach obszaru opisanego w ust. 2;
b) zapewnienia kontroli biletów metropolitalnych uprawniających do przejazdów komunikacją miejską MZK;
c) zapewnienia kontroli dokumentów uprawniających, zgodnie z uchwałą Zgromadzenia MZKZG numer 8/2021 z dnia 30 czerwca 2021 r. [z późn. zm.], oraz z uchwałą Zarządu MZKZG numer 35/2021 z dnia 10 sierpnia 2021 r. [ z późn. zm.], do przejazdów na podstawie metropolitalnych biletów ulgowych;
d) rozpatrywania skarg i wniosków dotyczących transportu zbiorowego na liniach realizowanej przez siebie komunikacji miejskiej w granicach obszaru opisanego w ust.2;
e) przekazywania MZKZG informacji związanych z funkcjonowaniem realizowanej przez siebie komunikacji miejskiej;
f) przekazywania podróżnym informacji o wprowadzanych przez MZKZG ofertach korzystania
z komunikacji miejskiej;
g) informowania o zintegrowanym transporcie publicznym na obszarze działania MZKZG.

Método de presentación
No disponible
Pueden presentarse ofertas
Not applicable
Información sobre un contrato público, un acuerdo marco o un sistema dinámico de adquisición
No disponible
Condiciones de apertura de ofertas (fecha)
No disponible
Lugar de ejecución
Método de adjudicación
Not specified
Valor estimado
No disponible
Valor final contratado
2,263,021.46 PLN
Adjudicación del contrato
Denominación oficial: Miejski Zakład Komunikacji Wejherowo sp. z o.o.
Dirección postal: ul.Tartaczna 2
Población/ciudad: Wejherowo
Código postal: 84-200
País: POL
Información previa
Contrato
Adjudicación
Footnote - legal notice

El contenido de esta página constituye exclusivamente un servicio adicional, y no tiene efectos jurídicos. Las instituciones de la UE no asumen responsabilidad alguna por su contenido. Las versiones oficiales de los anuncios de licitación pertinentes son aquellas publicadas en el suplemento del Diario Oficial de la Unión Europea y disponibles en TED. Se puede acceder a esos textos oficiales directamente mediante los enlaces integrados en esta página. Para más información, véase la declaración relativa a la explicabilidad y la responsabilidad en materia de contratación pública.