Publications Office of the EU
Usługa organizacyjno-logistyczna związana z przygotowaniem i przeprowadzeniem wydarzenia pn. Forum Edukacyjnego w Krakowie - Convocatorias de concursos de la UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Usługa organizacyjno-logistyczna związana z przygotowaniem i przeprowadzeniem wydarzenia pn. Forum Edukacyjnego w Krakowie

  • Publicado
    12/09/2024
  • Fecha límite
    27/09/2024
  • Apertura de las ofertas
    27/09/2024
  • Concedido(s)
    23/12/2024
  • Hoy
    02/09/2026
Estado
Concedido(s)
Tipo de contrato
Services
Procedimiento renovado
No
Comprador
Województwo Małopolskie
Lugar de ejecución
NUTS code: Lugar de ejecución múltiple
Dirección del comprador
NUTS code: PL213 Miasto Kraków
Sector comercial (CPV principal)
79952000 Servicios de eventos
Valor total estimado del contrato (excluido el IVA)
140,033.33 PLN
Valor total final del contrato (excluido el IVA)
124,845.00 PLN
Número de referencia de la oferta
EK-IX.272.17.2024
Descripción

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi organizacyjno-logistycznej związanej z przygotowaniem i przeprowadzeniem wydarzenia pn. Forum Edukacyjne w Krakowie. 2. W ramach zamówienia zostaną zrealizowane między innymi następujące działania: a) zapewnienie osób merytorycznych (moderator i eksperci), b) najem przestrzeni na organizację Forum, c) zapewnienie systemu elektronicznej rejestracji uczestników, d) catering (przerwa kawowa i obiad) dla uczestników Forum. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ) stanowi załącznik nr 1D do swz i będzie on wprowadzony, jako załącznik nr 1 do umowy w sprawie zamówienia publicznego. 4. Warunki realizacji zamówienia zawarte są w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do umowy w sprawie zamówienia publicznego - wzorze umowy i stanowią załącznik nr 1C do swz (zwane są dalej wzorem umowy). 5. Zamawiający stosownie do dyspozycji wynikającej z art. 95 ustawy określa, że nie wymaga zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia. 6. Przedmiotowe zamówienie jest realizowane w ramach projektu pn. „Zbudowanie systemu koordynacji i monitorowania regionalnych działań na rzecz kształcenia zawodowego, szkolnictwa wyższego oraz uczenia się przez całe życie, w tym uczenia się dorosłych” - inwestycja A3.1.1 współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności. 7. Oznaczenie wg CPV: 79952000-2 Usługi w zakresie organizacji imprez. 8. Zamawiający informuje, że szacowana wartość zamówienia wynosi 140 033,33 zł netto. 9. Zamawiający informuje, że zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę 175 000,00 zł brutto.

Método de presentación
Contacto alternativo por vía electrónica:
https://ezamowienia.gov.pl/pl/
Pueden presentarse ofertas
Presentación electrónica: requerido
https://ezamowienia.gov.pl/pl/
Información sobre un contrato público, un acuerdo marco o un sistema dinámico de adquisición
No disponible
Condiciones de apertura de ofertas (fecha)
27/09/2024 10:05
Lugar de ejecución
Método de adjudicación
Criterio:
Tipo: price
Descripción: Cena brutto wykonania przedmiotu zamówienia - szczegółowe informacje zawarte są w 17) Specyfikacji warunków zamówienia
Ponderación (porcentaje, exacto) : 60
Criterio:
Tipo: quality
Descripción: Zapewnienie dodatkowego tj. 5-go (słownie: piątego) eksperta, który zajmuje się zagadnieniami związanymi z edukacją włączająca, o której mowa w pkt. 2. SOPZ - szczegółowe informacje zawarte są w 17) Specyfikacji warunków zamówienia
Ponderación (porcentaje, exacto) : 20
Criterio:
Tipo: quality
Descripción: Termin na zgłoszenie przez Zamawiającego ostatecznej liczby uczestników Forum, dla których Wykonawca zapewni catering (przerwa kawowa i obiad) - szczegółowe informacje zawarte są w 17) Specyfikacji warunków zamówienia
Ponderación (porcentaje, exacto) : 20
Valor estimado
140,033.33 PLN
Valor final contratado
124,845.00 PLN
Adjudicación del contrato
Denominación oficial: Magdalena Siśkiewicz New Challenge
Dirección postal:
Población/ciudad: Kraków
Código postal: 30-415
País:
Información previa
Contrato
Adjudicación
Footnote - legal notice

El contenido de esta página constituye exclusivamente un servicio adicional, y no tiene efectos jurídicos. Las instituciones de la UE no asumen responsabilidad alguna por su contenido. Las versiones oficiales de los anuncios de licitación pertinentes son aquellas publicadas en el suplemento del Diario Oficial de la Unión Europea y disponibles en TED. Se puede acceder a esos textos oficiales directamente mediante los enlaces integrados en esta página. Para más información, véase la declaración relativa a la explicabilidad y la responsabilidad en materia de contratación pública.