Publications Office of the EU
Polonia-Varsovia: Electricidad - Convocatorias de concursos de la UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polonia-Varsovia: Electricidad

  • Publicado
    09/09/2017
  • Fecha límite
    12/10/2017
  • Apertura de las ofertas
    12/10/2017
  • Concedido(s)
    28/11/2017
  • Hoy
    04/09/2026
Estado
Concedido(s)
Tipo de contrato
Supplies
Procedimiento renovado
No
Comprador
PL.2012 + Sp. z o.o.
Lugar de ejecución
NUTS code: No disponible
Dirección del comprador
NUTS code: No disponible
Sector comercial (CPV principal)
09310000 Electricidad
Valor total estimado del contrato (excluido el IVA)
8,803,129.68 PLN
Valor total final del contrato (excluido el IVA)
8,926,538.04 PLN
Número de referencia de la oferta
No disponible
Descripción

Przedmiotem zamówienia jest zakup energii elektrycznej (obrót energii elektrycznej/bez jej przesyłu) dla obiektów:
— stadion PGE Narodowy zlokalizowany przy al. ks. Józefa Poniatowskiego 1,
— budynek biurowy przy al. Zieleniecka 1,
— budynek kontenerowy przy al. ks. Józefa Poniatowskiego 1,
— przyłącza na terenie.
Znajdujące się na działce nr 12/1 i nr 12/2 obręb 3-01-01 obręb Praga Południe w Warszawie, w okresie od 1.1.2018 r. do 31.12.2019 r. (24 miesiące).
Zakładane do obliczenia wartości zamówienia zużycie energii elektrycznej wynosi 33 444 MWh (słownie:trzydzieści trzy tysiące czterysta czterdzieści cztery MWh) w okresie 24 miesięcy.
Przewidywana struktura zużycia energii elektrycznej w poszczególnych grupach taryfowych wg Załącznika nr 1 do SIWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia.
Rozliczanie za sprzedaną Zamawiającemu energię elektryczną będzie dokonywane na podstawie cyklicznych odczytów (udostępnionych przez Operatora Systemu Dystrybucyjnego – OSD) w trzech grupach taryfowych: B21, C21, C 11 (C12B).
W celu rozliczania kosztów energii elektrycznej zainstalowanych jest 13 układów pomiarowych (łącznie zainstalowano 17 liczników energii elektrycznej – z uwzględnieniem liczników kontrolnych dla Stadionu).
Wykonawca wybrany w wyniku rozstrzygnięcia przetargu zobowiązany będzie do prowadzenia bilansowania handlowego Zamawiającego w ramach umowy i nie będzie mu przysługiwało z tego tytułu dodatkowe wynagrodzenie.
Zamawiający oświadcza, że dysponuje tytułem prawnym do korzystania z obiektów, do których na podstawie umowy ma być dostarczana energia elektryczna zakupiona w ramach rozstrzygnięcia niniejszego przetargu.
Zamawiający przyłączony jest do sieci dystrybucyjnej innogy Stoen Operator Sp. z o.o. (OSD). W ramach umowy na sprzedaż energii elektrycznej. Wykonawca wybrany w wyniku rozstrzygnięcia niniejszego przetargu zobowiązany będzie do przeprowadzenia procedury zmiany sprzedawcy zgodnie z obowiązującymi przepisami. Procedura zmiany sprzedawcy będzie przeprowadzona po raz drugi. Aktualnym dostawcą energii elektrycznej jest PGE Obrót S.A. w oparciu o umowę, która obowiązuje do 31.12.2017 r.

Método de presentación
No disponible
Pueden presentarse ofertas
Submission for all lots
Información sobre un contrato público, un acuerdo marco o un sistema dinámico de adquisición
El anuncio se refiere a un contrato público
Condiciones de apertura de ofertas (fecha)
12/10/2017 12:30
Lugar de ejecución
No disponible
Método de adjudicación
Lowest price
Valor estimado
8,803,129.68 PLN
Valor final contratado
8,926,538.04 PLN
Adjudicación del contrato
Denominación oficial: PGE Obrót S.A.
Dirección postal: ul. 8-go Marca 6
Población/ciudad: Rzeszów
Código postal: 35-959
País: POL
Información previa
Contrato
Adjudicación
Footnote - legal notice

El contenido de esta página constituye exclusivamente un servicio adicional, y no tiene efectos jurídicos. Las instituciones de la UE no asumen responsabilidad alguna por su contenido. Las versiones oficiales de los anuncios de licitación pertinentes son aquellas publicadas en el suplemento del Diario Oficial de la Unión Europea y disponibles en TED. Se puede acceder a esos textos oficiales directamente mediante los enlaces integrados en esta página. Para más información, véase la declaración relativa a la explicabilidad y la responsabilidad en materia de contratación pública.