Publications Office of the EU
26/PN/2025- Zakup testów do diagnostyki molekularnej wraz z dzierżawą aparatów do automatycznego wykonywania badań molekularnych dla UCK. - Convocatorias de concursos de la UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

26/PN/2025- Zakup testów do diagnostyki molekularnej wraz z dzierżawą aparatów do automatycznego wykonywania badań molekularnych dla UCK.

  • Publicado
    05/03/2025
  • Fecha límite
    19/03/2025
  • Apertura de las ofertas
    19/03/2025
  • Concedido(s)
    13/05/2025
  • Hoy
    19/07/2026
Estado
Concedido(s)
Tipo de contrato
Supplies
Procedimiento renovado
No
Comprador
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne
Lugar de ejecución
NUTS code: Lugar de ejecución múltiple
Dirección del comprador
NUTS code: PL633 Trójmiejski
Sector comercial (CPV principal)
33696500 Reactivos de laboratorio
Valor total estimado del contrato (excluido el IVA)
No disponible
Valor total final del contrato (excluido el IVA)
2,444,079.00 PLN
Para más información, consulte cada lote
Número de lotes
2
Número de referencia de la oferta
26/PN/2025
Descripción

1. Przedmiotem zamówienia jest zakup testów do diagnostyki molekularnej wraz z dzierżawą aparatów do automatycznego wykonywania badań molekularnych dla UCK, o parametrach, w asortymencie, szacunkowej ilości oraz wymaganiach określonych w załącznikach nr 4a, nr 4b i nr 5 do SWZ. 2. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych w ramach dwóch Pakietów. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną ilość Pakietów. 3. Szczegółowe informacje dotyczące Pakietu 1: Przedmiotem zamówienia jest zakup testów do diagnostyki molekularnej w systemie katridżowym wraz z dzierżawą dwóch aparatów do automatycznego wykonywania badań molekularnych dla UCK, o parametrach, w asortymencie, szacunkowej ilości oraz wymaganiach określonych w załącznikach nr 4a i nr 5 do SWZ. 4. Szczegółowe informacje dotyczące Pakietu 2: Przedmiotem zamówienia jest zakup testów do mikrobiologicznej diagnostyki molekularnej wraz z dzierżawą aparatu do automatycznego wykonywania badań molekularnych dla UCK, o parametrach, w asortymencie, szacunkowej ilości oraz wymaganiach określonych w załącznikach nr 4b i nr 5 do SWZ. 5. W przypadku użycia w dokumentacji dotyczącej przedmiotowego postępowania określeń wskazujących na typ, normę, znaki towarowe lub pochodzenie przedmiotu zamówienia należy odczytywać je wraz z wyrazami „lub równoważne”. Nazwy własne są przykładowe, określają klasę produktu i służą ustaleniu standardu - nie wskazują na konkretny wyrób lub konkretnego producenta. Wykonawca oferując przedmiot równoważny do opisanego w specyfikacji jest zobowiązany zachować równoważność w zakresie parametrów technicznych, funkcjonalnych, gabarytowych i jakościowych, które muszą być na poziomie nie niższym od parametrów wskazanych przez Zamawiającego. Ciężar udowodnienia, że oferowane artykuły są równoważne w stosunku do wymagań określonych przez Zamawiającego spoczywa na składającym ofertę.

Método de presentación
Contacto alternativo por vía electrónica:
https://portal.smartpzp.pl/uck.gdansk/public/postepowanie?postepowanie=78633201
Pueden presentarse ofertas
Presentación electrónica: requerido
https://portal.smartpzp.pl/uck.gdansk/public/postepowanie?postepowanie=78633201
Información sobre un contrato público, un acuerdo marco o un sistema dinámico de adquisición
No disponible
Condiciones de apertura de ofertas (fecha)
19/03/2025 10:30
Lugar de ejecución
Información previa
Contrato
Adjudicación
Footnote - legal notice

El contenido de esta página constituye exclusivamente un servicio adicional, y no tiene efectos jurídicos. Las instituciones de la UE no asumen responsabilidad alguna por su contenido. Las versiones oficiales de los anuncios de licitación pertinentes son aquellas publicadas en el suplemento del Diario Oficial de la Unión Europea y disponibles en TED. Se puede acceder a esos textos oficiales directamente mediante los enlaces integrados en esta página. Para más información, véase la declaración relativa a la explicabilidad y la responsabilidad en materia de contratación pública.