Publications Office of the EU
Obnova študentských domovov TU Jedlíkova č. 5 - EU tenders
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Obnova študentských domovov TU Jedlíkova č. 5

  • Published
    11/07/2024
  • Deadline
    22/07/2024
  • Opening of tenders
    22/07/2024
  • Awarded
    08/05/2025
  • Today
    05/09/2026
Status
Awarded
Type of contract
Works
Subject for Renewal
No
Buyer
Technická univerzita v Košiciach
Place of performance
NUTS code: Multiple place of performance
Location of buyer
NUTS code: SK042 Košický kraj
Business sector (Main CPV)
45000000 Construction work
Total estimated contract value (excluding VAT)
7,830,868.09 EUR
Total final contract value (excluding VAT)
6,256,436.58 EUR
Number of lots
4
Tender reference number
312
Description

Predmetom realizácie je významná rekonštrukcia štyroch pavilónov (A, B, C a D) a realizácia kamerového systému a hlasovej signalizácie požiaru v rámci komplexu ŠD Jedlíkova 5, pavilóny A - D. Primárnym účelom tejto rekonštrukcie objektov je odstránenie havarijného stavu niektorých konštrukcií, zníženie energetickej náročnosti prevádzky, zabezpečenie súladu stavu objektov s technickými normami a modernizácia technického i interiérového vybavenia za celkového zvýšenia komfortu ubytovania. Rekonštrukciou nebude zmenený účel objektov. Súčasťou predmetu zákazky je dodanie a montáž zariadenia, elektrospotrebičov a IKT vybavenia. Súčasný stav predmetných objektov si vyžaduje zníženie celkovej energetickej náročnosti prevádzky a revitalizáciu budovy, spolu s odstránením systémových porúch nezapríčinených vlastníkom zariadenia. Nemenej významnou súčasťou prínosov spojených s realizáciou stavebného zámeru je taktiež zatraktívnenie životného prostredia a prehlbovanie estetického vnímania okolia ubytovaných študentov, nepriamo vplývajúceho aj na kvalitu ostatných služieb a vzdelania poskytovaného Technickou univerzitou. Pozitívny dopad plánovaných prác sa prejaví aj v efektívnejšom využívaní predmetných priestorov a zabezpečení ekonomickejšieho využívania energií a médií. Bližší opis predmetu zákazky je uvedený v opise pre jednotlivé časti.

Submission Method
Electronic via:
http://tuke.eranet.sk/#/tenderPublicDetails/312
Tenders may be submitted
Electronic submission: required
http://tuke.eranet.sk/#/tenderPublicDetails/312
Information about a public contract, a framework agreement or a dynamic purchasing system (DPS)
Not available
Conditions for opening tenders (date)
22/07/2024 10:00
Place of performance
Prior information
Contract
Award
Footnote - legal notice

This content published on this page is meant purely as an additional service and has no legal effect. The Union's institutions do not assume any liability for its contents. The official versions of the relevant tendering notices are those published in the Supplement of Official Journal of the European Union and available in TED. Those official texts are directly accessible through the links embedded in this page. For more information please see Public Procurement Explainability and Liability notice.