-
Awarded15/07/2026
-
Today12/08/2026
Utilities
Ontwikkelen en uitvoeren van een communicatieplan voor ‘Oog voor Lekkers’ schooljaar 2026-2027
Deze opdracht heeft als voorwerp het ontwikkelen en uitvoeren van een communicatieplan met als doel het project ‘Oog voor Lekkers’ te promoten bij de verschillende doelgroepen. Deze opdracht is een herhaling van de opdracht met bestek nr. 2025_1002_LV_AOO_Markt - Ontwikkelen en uitvoeren van een communicatiestrategie en een -plan voor ‘Oog voor Lekkers’ -van 2025. De herhaling houdt een voortzetting in van de ontwikkelde communicatiestrategie. Op basis van de reeds ontwikkelde communicatiestrategie moet er voor deze herhaling een nieuw communicatieplan worden uitgewerkt zodat de (nieuwe) uitdagingen voor het project het best kunnen worden beantwoord. Een meer uitgebreide beschrijving is opgenomen in het hoofdstuk 3.TECHNISCHE VOORSCHRIFTEN van het bestek.
Type: price
Description: Gelet op het feit dat deze opdracht een herhaling betreft en er slechts één inschrijver zal worden aangeschreven, dient er geen ranking van kandidaten opgemaakt te worden. Artikel 42, §3, tweede lid van de Wet OO bepaalt dat artikel 81 niet van toepassing is wanneer er wordt gebruik gemaakt van een onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande bekendmaking zoals onder meer bedoeld in artikel 42, §1, 2° van de Wet OO. De offerte wordt wel getoetst aan de vereisten van het bestek en er wordt onderzocht of de offerte marktconform is. Er zal worden nagegaan dat de inschrijver alle technische voorschriften van het bestek op voldoende wijze behandelt. De offerte van de inschrijver mag ook de opgegeven maximale prijs niet overschrijden.
Weight (percentage, exact):
This content published on this page is meant purely as an additional service and has no legal effect. The Union's institutions do not assume any liability for its contents. The official versions of the relevant tendering notices are those published in the Supplement of Official Journal of the European Union and available in TED. Those official texts are directly accessible through the links embedded in this page. For more information please see Public Procurement Explainability and Liability notice.