Publications Office of the EU
Konserwacja i udrożnienie syfonów i przepustów pod kanałem Łączany – Skawina wraz z wykonaniem przykrycia studni syfonów - EU tenders
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Konserwacja i udrożnienie syfonów i przepustów pod kanałem Łączany – Skawina wraz z wykonaniem przykrycia studni syfonów

  • Published
    03/10/2024
  • Deadline
    04/11/2024
  • Awarded
    03/01/2025
  • Today
    31/08/2026
Status
Awarded
Type of contract
Services
Subject for Renewal
No
Buyer
Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
Place of performance
NUTS code: Multiple place of performance
Location of buyer
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Business sector (Main CPV)
71311100 Civil engineering support services
Total estimated contract value (excluding VAT)
Not available
Total final contract value (excluding VAT)
394,802.40 PLN
Tender reference number
K.ROZ.2710.112.2024
Description

W ramach zadania „Konserwacja i udrożnienia syfonów i przepustów pod kanałem Łączany – Skawina wraz z wykonaniem przykrycia studni syfonów” wykonane będzie udrożnienie syfonów nr 4, nr 16, nr 19 oraz przykrycie studni syfonów nr 18 i nr 18 a. 1) Zakres prac a) Konserwacja i udrożnienie syfonów Zamulenie studni na wlocie i wylocie z syfon ogranicza prawidłowy przepływ tych wód powodując występowanie spiętrzenia przed budowlą oraz ograniczenie przepływu. Okresowe usuwanie namułu jest niezbędne dla zagwarantowania pełnej drożności przewodów, która zapewnia prawidłowe działanie urządzenia oraz swobodny przepływ i zapobiega zalaniu terenów położonych powyżej kanału. Zakres prac obejmował będzie : • wykoszenie wraz wygrabieniem porostów ze skarp w obrębie wlotu i wylotu syfonu, wywozem i utylizacją • odmulenie odcinkowych wlotowych i wylotowych dopływów i odpływów syfonów • odmulenie potoku Brodawka na odcinku od wylot do mostu • ręczne bądź hydromechaniczne odmulenie studni wlotowych i wylotowych syfonów oraz przewodów syfonów z transportem do 100 mb (grunt silnie nawodniony), w miejsce wskazane przez Zamawiającego • wywóz wydobytych namułów na odległość do 1 km w miejsce wskazane przez Zamawiającego i jego rozplantowanie b) Wykonanie i montaż pokryw studni wlotowych i wylotowych Otwory studni wlotowej i wylotowej syfonów nie są przykryte co stwarza zagrożenie bezpieczeństwa dla okolicznych mieszkańców oraz użytkowników drogi rowerowej zlokalizowanej na koronie obwałowania kanału Łączany – Skawina. Niezbędne jest zabezpieczenie studni pokrywami. Zakres prac obejmował będzie • wykonanie przykryć studni z elementów drewnianych • zabezpieczenie jednokrotne preparatami olejowymi krawędziaków i bali - konstrukcji pokryw • zabezpieczenie dwukrotne preparatami olejowymi desek, płyt – wypełnienia pokryw • zakotwienie do podłoża markami stalowymi • montaż tablic informacyjnych (nazwa budowli, właściciel, wg określonego wzoru) 2) Wykaz robót uwzględnionych Są to prace, których wykonanie należy do obowiązków kontraktowych Wykonawcy mieszczące się w cenie robót podstawowych. a) Konserwacja i udrożnienie syfonów • prace pomiarowe konieczne do wykonania zamówienia, • wykonanie grodzy na wlocie i wylocie z syfonów wraz z ich utrzymaniem i likwidacją po zakończeniu prac, • wykonanie na wlotach do przewodów szandorów, ich montaż i demontaż po zakończeniu prac, • pompowanie wody, • wykonanie dróg technologicznych, w celu umożliwienia zjazdu do wlotów i wylotów oraz do miejsc rozplantowania namułu, wraz z ich utrzymaniem i likwidacją po zakończeniu prac, • wykonanie sprawozdania powykonawczego i dokumentacji fotograficznej przed rozpoczęciem prac, w trakcie i po ich wykonaniu. b) Wykonanie i montaż pokryw studni wlotowych i wylotowych • prace pomiarowe, inwentaryzacyjne niezbędne dla realizacji zamówienia, które Wykonawca powinien zweryfikować z otrzymaną dokumentacją i stanem faktycznym, • działania ochronne i zapobiegawcze stosownie do wymagań BHP, • koszty transportu materiałów i sprzętu na teren prac niezbędnych do realizacji zadania, • wszelkie koszty związane uporządkowaniem obiektów po przeprowadzonych robotach, • wszelkie inne koszty niezbędne do prawidłowego wykonania całości zadania. Szczegółowy zakres i zamówienia określa opis przedmiotu zamówienia oraz projekt umowy.

Submission Method
Electronic via:
https://przetargi.wody.gov.pl/wp/auctions/r20921,Konserwacja-i-udroznienie-syfonow-i-przepustow-pod-kanalem-Laczany-Skawina-wraz-.html?sid=3e0dbd4e452a1b8c135ef3b3b36c4ca0
Tenders may be submitted
Electronic submission: required
https://przetargi.wody.gov.pl/wp/auctions/r20921,Konserwacja-i-udroznienie-syfonow-i-przepustow-pod-kanalem-Laczany-Skawina-wraz-.html?sid=3e0dbd4e452a1b8c135ef3b3b36c4ca0
Information about a public contract, a framework agreement or a dynamic purchasing system (DPS)
Not available
Conditions for opening tenders (date)
Not available
Place of performance
Award method
Cena brutto
Estimated value
Not available
Final contracted value
394,802.40 PLN
Award of contract
Official name: ATRA Sp. z o.o.
Postal address:
Town: porąbka
Postal code: 43-353
Country:
Prior information
Contract
Award
Footnote - legal notice

This content published on this page is meant purely as an additional service and has no legal effect. The Union's institutions do not assume any liability for its contents. The official versions of the relevant tendering notices are those published in the Supplement of Official Journal of the European Union and available in TED. Those official texts are directly accessible through the links embedded in this page. For more information please see Public Procurement Explainability and Liability notice.