Publications Office of the EU
Hungary-Szeged: Repair and maintenance services - EU tenders
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Hungary-Szeged: Repair and maintenance services

  • Published
    28/08/2019
  • Deadline
    30/09/2019
  • Opening of tenders
    30/09/2019
  • Awarded
    28/12/2019
  • Today
    31/08/2026
Status
Awarded
Type of contract
Services
Subject for Renewal
No
Buyer
Szegedi Tudományegyetem
Place of performance
NUTS code: HU333 Csongrád-Csanád
Location of buyer
NUTS code: HU333 Csongrád-Csanád
Business sector (Main CPV)
50000000 Repair and maintenance services
Total estimated contract value (excluding VAT)
1,323,200,000.00 HUF
Total final contract value (excluding VAT)
1,374,604,800.00 HUF
Tender reference number
EKR001014242019
Description

Az SZTE ÁOK és SZAKK Műszaki Leírásban felsorolt oktatási, betegellátási és gazdasági épületeinek karbantartása, üzemeltetése, valamint műszaki ügyeleti és készenléti szolgálat ellátása valamint az orvosi gázellátó rendszerre, és eszközállományának üzemeltetése, javítási, hibaelhárítási és karbantartási munkáinak elvégzése, továbbá az ezekhez kapcsolódó 24 órás helyszíni diszpécser szolgálat (épület felügyeleti rendszer felügyelettel), valamint a munkaidőn kívüli műszaki ügyelet helyszíni és mobilis ügyelet biztosítása a jelen pontban meghatározottak és a rendelkezésre bocsátott Műszaki Leírásban részletezettek szerint, 162 000 m2 egészségügyi területen:
Az üzemeltetési feladatok keretében ellátandó:
- 24 órás diszpécser szolgálat biztosítása és műszaki ügyelet biztosítása műszaki üzemeltetési vezető felügyeletével a Műszaki Leírásban felsorolt épületek zavartalan üzemeltetésének fenntartása, a Gazdasági Hivatal, Klinikai Üzemeltetési Iroda felügyelete. 24 órás diszpécser szolgálat biztosítása: 1 fő részvételével, műszaki ügyelet biztosítása 2 fő részvételével, elektromos és épületgépész szakmákkal, valamint műszaki (készenlét)i ügyelet biztosítása 2 fő részvételével elektromos és épületgépész szakmákkal, és ennek fenntartása a munkaidőn kívüli időben.
A jelen eljárás esetében műszaki ügyelet: biztosítása: munkaidőn kívüli helyszíni műszaki ügyelet fenntartása, bejelentés esetén késedelem nélküli azonnali hibaelhárítás, amennyiben a hibaelhárítás nem végezhető el, úgy stabilizálás-kárelhárítás a Műszaki Leírásban meghatározottak szerint.
A jelen eljárás esetében készenléti ügyelet: A Műszaki Leírásban meghatározottak szerint munkaidőn kívüli, a műszaki ügyelet által el nem hárítható hibajelentésének alapján eseti hibaelhárítás az év 365 napján (ld. műszaki ügyeleti időpontokban folyamatos ügyelet indokolt). Tekintettel arra, hogy a műszaki ügyeletét ellátó személyzet az Ajánlatkérő által biztosított helyiségben elérhető kell, hogy legyen, ezért a készenléti ügyeletet külön plusz szakszemélyzettel kell ellátni. Kiszállási idő diszpécserhez beérkező bejelentéstől számítottan maximum 2 óra.
A jelen eljárás esetében diszpécser: 265 ágyas klinikán az épületfelügyeleti rendszerben monitorozás ellátása évi 365 napon, napi 24 órában. Itt történik a műszaki ügyelet és készenlét vezénylése. A diszpécser személyzete fizikai műszaki hibajavítást nem végezhet, a feladat folyamatosan helyhez kötött.
Javítási és hibaelhárítási feladatok keretében ellátandó különösen:
- A Műszaki Leírásban felsorolt épületekben és létesítményekben AK által észlelt és megrendelt épületszerkezeti, épületgépészeti, a karbantartási munkák során feltárt és AK által megrendelt műszaki hibaelhárítási és javítási munkák elvégzése,
- Az orvosi gázok javítása,
- Csőposta rendszer javítása,
- Liftből mentés,
- Tűzgátló ajtók havi rendszeres ellenőrzése és javítása vizsgázott szakemberek által,
- az ingatlanhoz és az ingatlanhoz kapcsolódó eszköz állományhoz kapcsolódó javítási és hibaelhárítási feladatok
Karbantartási munkák keretében ellátandó különösen:
- a Műszaki Leírás részeként rendelkezésre bocsátott éves karbantartási terv szerint elvégzendő tervszerű megelőző karbantartási feladatok ellátása beleértve az orvosi gáz rendszerek karbantartását is,
- további meghatározás TED szigorú karakterkorlátozása miatt a jelen pontban nem ismertethető, az eszközök, a fogalmak és a helyszínek részletes műszaki leírása az alábbi úton közvetlenül elérhető: https://ekr.gov.hu/portal/kozbeszerzes/eljarasok/EKR001014242019/reszletek

Submission Method
Tenders or requests to participate must be submitted to:
Official name: Szegedi Tudományegyetem
National registration number: EKRSZ_95571285
Postal address: Dugonics tér 13.
Town: Szeged
NUTS code: HU333
Postal code: 6720
Country: HUN
Contact person: Macsek Bernadett
Main address: http://www.u-szeged.hu
Electronic via:
https://ekr.gov.hu/portal/kozbeszerzes/eljarasok/EKR001014242019/reszletek
Tenders may be submitted
Submission for all lots
Information about a public contract, a framework agreement or a dynamic purchasing system (DPS)
Not available
Conditions for opening tenders (date)
30/09/2019 14:00
Place of performance
Award method
The most economic tender
Estimated value
1,323,200,000.00 HUF
Final contracted value
1,374,604,800.00 HUF
Award of contract
Official name: Future FM Létesítménygazdálkodási Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Postal address: Fogarasi út 5.
Town: Budapest
Postal code: 1148
Country: HUN

Official name: Future Service Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság
Postal address: Fogarasi út 5.
Town: Budapest
Postal code: 1148
Country: HUN
Prior information
Contract
Award
Footnote - legal notice

This content published on this page is meant purely as an additional service and has no legal effect. The Union's institutions do not assume any liability for its contents. The official versions of the relevant tendering notices are those published in the Supplement of Official Journal of the European Union and available in TED. Those official texts are directly accessible through the links embedded in this page. For more information please see Public Procurement Explainability and Liability notice.