-
Published11/12/2019
-
Deadline13/01/2020
-
Opening of tenders14/01/2020
-
Awarded30/07/2020
-
Today01/09/2026
Utilities
Bulgaria-Varna: Furniture (incl. office furniture), furnishings, domestic appliances (excl. lighting) and cleaning products
Предмет на откритата процедура е избор на изпълнители на обществена поръчка за дставка и монтаж на обзавеждане и оборудване по проект № BG05M9OP001-2.008-0004 „Център за подкрепа на лица с увреждания, включително с тежки множествени увреждания“ в община Варна, процедура BG05M9OP001-2.008 „Подкрепа за лицата с увреждания“, приоритетна ос 2 „Намаляване на бедността и насърчаване на социалното включване“ по Оперативна програма „Развитие на човешките ресурси“ 2014—2020 г. по обособени позиции. При изпълнение на поръчката следва да се извърши доставка и монтаж на обзавеждане и оборудване на 2 обекта за разкриване на Център за подкрепа на лица с увреждания, включително с тежки множествени увреждания със „заместваща грижа“, в община Варна съгласно подробно разработени технически спецификации по обособени позиции.
Official name: Община Варна
National registration number: 000093442
Postal address: бул. „Генерал Колев“ № 92, ет. 5
Town: Варна
NUTS code: BG331
Postal code: 9000
Country: BGR
Contact person: Марина Драгова
Main address: www.varna.bg
This content published on this page is meant purely as an additional service and has no legal effect. The Union's institutions do not assume any liability for its contents. The official versions of the relevant tendering notices are those published in the Supplement of Official Journal of the European Union and available in TED. Those official texts are directly accessible through the links embedded in this page. For more information please see Public Procurement Explainability and Liability notice.