Publications Office of the EU
SUPPLY OF DISINFECTION MEASURES II - EU tenders
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

This page contains content generated automatically to improve findability and accessibility

- indicates text translated automatically in your browsing language

SUPPLY OF DISINFECTION MEASURES II

  • Published
    08/09/2025
  • Deadline
    25/09/2025
  • Opening of tenders
    25/09/2025
  • Awarded
    25/11/2025
  • Today
    31/08/2026
Status
Awarded
Type of contract
Supplies
Subject for Renewal
No
Buyer
Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. A.Mielęckiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
Place of performance
NUTS code: Multiple place of performance
Location of buyer
NUTS code: PL22A Katowicki
Business sector (Main CPV)
33631600 Antiseptics and disinfectants
Total estimated contract value (excluding VAT)
Not available
Total final contract value (excluding VAT)
483,176.85
Please consult each lot for details
Number of lots
39
Tender reference number
ZP-25-098UN
Description

A detailed description of the subject-matter of the contract, a description of the contracting authority's requirements for implementation and acceptance, shall specify: - description of the subject-matter of the contract - assortment and price annexes (packages) from No 1 to No 39 to the FTZ. 1 Chusteczki do dezynfekcji i mycia małych powierzchni, sprzętu medycznego oraz przedmiotów mających kontakt z żywnością 2 Preparat do czyszczenia ran 3 Preparat w formie płynu do odkażania skóry przed iniekcjami, pobraniem krwi i do pielęgnacji szwów 4 Preparat do pielęgnacji skóry w formie żelu 5 Preparat do wstępnego mycia endoskopów i płukania kanałów elastycznych 6 Preparat dezynfekcyjny alkoholowy do szybkiej dezynfekcji powierzchni + ściereczki (chusteczki) 7 Pianka czyszcząco – pielęgnująca do skóry 8 Preparat do dezynfekcji małych powierzchni i miejsc trudno dostępnych 9 Emulsja do pielęgnacji skóry rąk 10 Preparat myjąco – dezynfekujący do powierzchni i sprzętu medycznego II 11 Chusteczki do dezynfekcji sal chorych 12 Preparat do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk 13 Chusteczki do dezynfekcji małych powierzchni i sprzętu 14 Roztwory do płukania i oczyszczania ran 15 Preparat do odkażania i odtłuszczania pola operacyjnego 16 Preparat do maszynowego mycia, płukania i dezynfekcji termicznej, kaczek i basenów 17 Emulsja do pielęgnacji skóry rąk 18 Preparat do higienicznego i chirurgicznego mycia rąk 19 Gotowy do Użycia preparat czyszczący 20 Preparat do mycia i dezynfekcji UNIT 21 Preparat do mycia i dezynfekcji stomatologicznych systemów ssących oraz spluwaczek 22 Oliwka pielęgnująca 23 Antyseptyk do odkażania jamy ustnej 24 Preparat myjąco - dezynfekujący do powierzchni, narzędzi i rozlanych substancji organicznych 25 Preparat w postaci tabletek do dezynfekcji powierzchni i sprzętów 26 Prep. na bazie kwasu podchlorawego oraz podchlorynu sodu, do stosowania na rany ostre i przewlekłe 27 Prep. dez. alkoholowy do szybkiej dezynfekcji powierzchni + chusteczki- II 28 Prep. myjąco - dezynfekujący do powierzchni i sprzętu medycznego 29 Szczoteczki chirurgiczne z chlorheksydyną 30 Preparat do dezynfekcji aparatów do hemodializy, testy paskowe 31 Preparat przeciw roszeniu optyk, sterylny 32 Preparat antybakteryjny do profilaktyki przeciwgrzybiczej 33 Gaziki dezynfekcyjne do linii infuzyjnych 34 Preparat do dezynfekcji chemiczno-termicznej aparatów do hemodializy 35 Preparat zawierający podchloryn sodu do dezynfekcji 36 Prep. do mycia małych i dużych powierzchni na bazie guanidyny 37 Gotowy do użycia preparat czyszczący 38 Płyn antyseptyczny na skórę i błony śluzowe 39 Prep.w postaci granulatu na bazie akt. tlenu, do mycia i dezynfekcji powierzchni, wyposażenia oraz wyrobów medycznych

Submission Method
Electronic via:
https://platformazakupowa.pl/
Tenders may be submitted
Electronic submission: required
https://platformazakupowa.pl/
Information about a public contract, a framework agreement or a dynamic purchasing system (DPS)
Not available
Conditions for opening tenders (date)
25/09/2025 08:30
Place of performance
Prior information
Contract
Award
Footnote - legal notice

This content published on this page is meant purely as an additional service and has no legal effect. The Union's institutions do not assume any liability for its contents. The official versions of the relevant tendering notices are those published in the Supplement of Official Journal of the European Union and available in TED. Those official texts are directly accessible through the links embedded in this page. For more information please see Public Procurement Explainability and Liability notice.