Publications Office of the EU
Wykonanie robót budowlanych dla zadań inwestycyjnych planowanych przez Beskidzkie Centrum Onkologii – Szpital Miejski im. Jana Pawła II w Bielsku-Białej pn. „Przebudowa i nadbudowa Pawilonu nr I wraz z rozszerzeniem bazy diagnostycznej o pracownię PET/CT” w ramach programu inwestycyjnego pn.: „Rozbudowa infrastruktury Beskidzkiego Centrum Onkologii- Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II" - EU tenders
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Wykonanie robót budowlanych dla zadań inwestycyjnych planowanych przez Beskidzkie Centrum Onkologii – Szpital Miejski im. Jana Pawła II w Bielsku-Białej pn. „Przebudowa i nadbudowa Pawilonu nr I wraz z rozszerzeniem bazy diagnostycznej o pracownię PET/CT” w ramach programu inwestycyjnego pn.: „Rozbudowa infrastruktury Beskidzkiego Centrum Onkologii- Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II"

  • Published
    26/08/2026
  • Today
    31/08/2026
  • Deadline
    14/09/2026
  • Opening of tenders
    14/09/2026
Status
Published
Type of contract
Works
Subject for Renewal
No
Buyer
Beskidzkie Centrum Onkologii- Szpital Miejski im. Jana Pawła II w Bielsku-Białej.
Place of performance
NUTS code: Multiple place of performance
Location of buyer
NUTS code: PL225 Bielski
Business sector (Main CPV)
45000000 Construction work
Total estimated contract value (excluding VAT)
Not available
Total final contract value (excluding VAT)
Not available
Tender reference number
DZP.271.54.2026
Description

Przedmiot zamówienia stanowi część programu inwestycyjnego pn. „Rozbudowa infrastruktury Beskidzkiego Centrum Onkologii – Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II w Bielsku-Białej obejmująca: Pawilon I oraz rozszerzenie bazy diagnostycznej o nową pracownię PET-CT”, realizowanego na podstawie umowy nr DOI/FM/SIS/ONKO/2026/2326/133 zawartej z Ministrem Zdrowia i współfinansowanego ze środków Funduszu Medycznego – Subfunduszu Infrastruktury Strategicznej. W ramach inwestycji będącej przedmiotem niniejszego postępowania realizowane będą poniższe zadania: Zadanie A- Przebudowa i nadbudowa Pawilonu I BCO Zadanie B- Rozbudowa o Pracownię PET/CT oraz częściowa przebudowa Pawilonu II

Submission Method
Electronic via:
https://platformazakupowa.pl/pn/onkologia_bielsko/proceedings
Tenders may be submitted
Electronic submission: required
https://platformazakupowa.pl/pn/onkologia_bielsko/proceedings
Information about a public contract, a framework agreement or a dynamic purchasing system (DPS)
Not available
Conditions for opening tenders (date)
14/09/2026 10:30
Place of performance
Award method
Dodatkowy okres gwarancji i rękojmi za wykonane roboty budowlane (G)
Estimated value
Not available
Final contracted value
Not available
Award of contract
Not available
Prior information
Contract
Award
Footnote - legal notice

This content published on this page is meant purely as an additional service and has no legal effect. The Union's institutions do not assume any liability for its contents. The official versions of the relevant tendering notices are those published in the Supplement of Official Journal of the European Union and available in TED. Those official texts are directly accessible through the links embedded in this page. For more information please see Public Procurement Explainability and Liability notice.