Publications Office of the EU
Usługa codziennego sprzątania i utrzymania bieżącej czystości na rzecz Sądu Okręgowego w Rzeszowie i Opiniodawczego Zespołu Sądowych Specjalistów w Rzeszowie oraz Sądu Rejonowego w Leżajsku, Sądu Rejonowego w Łańcucie, Sądu Rejonowego w Ropczycach i Sądu Rejonowego w Strzyżowie – na okres 12-stu miesięcy - EU tenders
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

This page contains content generated automatically to improve findability and accessibility

- indicates CPV codes deduced from the text of the procedure

Usługa codziennego sprzątania i utrzymania bieżącej czystości na rzecz Sądu Okręgowego w Rzeszowie i Opiniodawczego Zespołu Sądowych Specjalistów w Rzeszowie oraz Sądu Rejonowego w Leżajsku, Sądu Rejonowego w Łańcucie, Sądu Rejonowego w Ropczycach i Sądu Rejonowego w Strzyżowie – na okres 12-stu miesięcy

  • Published
    08/03/2024
  • Deadline
    08/04/2024
  • Opening of tenders
    08/04/2024
  • Awarded
    04/06/2024
  • Today
    31/08/2026
Status
Awarded
Type of contract
Services
Subject for Renewal
No
Buyer
Sąd Okręgowy w Rzeszowie
Place of performance
NUTS code: Not available
Location of buyer
NUTS code: PL823 Rzeszowski
Business sector (Main CPV)
90910000 Cleaning services
Total estimated contract value (excluding VAT)
Not available
Total final contract value (excluding VAT)
800,442.40 PLN
Number of lots
5
Tender reference number
G.261.1.2024
Description

Zamówienie pn. „Usługa codziennego sprzątania i utrzymania bieżącej czystości na rzecz Sądu Okręgowego w Rzeszowie i Opiniodawczego Zespołu Sądowych Specjalistów w Rzeszowie oraz Sądu Rejonowego w Leżajsku, Sądu Rejonowego w Łańcucie, Sądu Rejonowego w Ropczycach i Sądu Rejonowego w Strzyżowie – na okres 12-stu miesięcy” podzielone jest na 5 części: Część 1 - „Usługa codziennego sprzątania i utrzymania bieżącej czystości w budynku Sądu Okręgowego w Rzeszowie oraz budynku Opiniodawczego Zespołu Sądowych Specjalistów w Rzeszowie”; Część 2 - „Usługa codziennego sprzątania i utrzymania bieżącej czystości w budynku Sądu Rejonowego w Leżajsku”; Część 3 - „Usługa codziennego sprzątania i utrzymania bieżącej czystości w budynku Sądu Rejonowego w Łańcucie”. Część 4 - „Usługa codziennego sprzątania i utrzymania bieżącej czystości w budynku Sądu Rejonowego w Ropczycach”; Część 5 - „Usługa codziennego sprzątania i utrzymania bieżącej czystości w budynkach Sądu Rejonowego w Strzyżowie”; Przedmiot zamówienia obejmuje mi. in.: utrzymanie w czystości i porządku – takich pomieszczeń jak: sale rozpraw, sale konferencyjne, korytarze, hole, klatki schodowe (główna i boczne) oraz sanitariaty, jak również znajdujące się w nich wyposażenie. Zakres czynności wykonywanych codziennie obejmuje m. in.: - sprzątanie pomieszczeń i powierzchni w budynku Sądu wymienionych w pkt. a) wraz ze znajdującym się w nich lub na nich wyposażeniem ( w szczególności meble biurowe, tak jak np. biurka, stoliki, krzesła itp.), - wietrzenie pomieszczeń, zamykanie okien, - zamiatanie, odkurzanie, mycie i czyszczenie podłóg i posadzek, - odkurzanie dywanów i chodników - sprzątanie, czyszczenie i mycie sanitariatów wraz z dezynfekcją (płytki podłogowe, umywalki, muszle, pisuary, lustra), mycie i czyszczenie armatury łazienkowej (sanitariatów), - bieżące uzupełnianie środków higienicznych w sanitariatach tj. papieru toaletowego, mydła w płynie, ręczników papierowych, - sprzątanie ciągów komunikacyjnych, schodów, korytarzy, holi, - opróżnianie koszy na śmieci (w razie konieczności łącznie z ich czyszczeniem) na korytarzach i ciągach komunikacyjnych, pokojach urzędniczych oraz w sanitariatach. (Zamawiający zaznacza, iż w budynkach sądów odpady gromadzone są w sposób selektywny dlatego wymaga, aby worki z odpadami umieszczane były w przeznaczonych i odpowiednio opisanych do tego kontenerach), - usuwanie innych miejscowych zabrudzeń, - opróżnianie niszczarek, - czyszczenie osłon poliwęglanowych przy użyciu odpowiedniego środka, - usuwanie pajęczyn Zakres czynności wykonywanych nie rzadziej niż raz na tydzień obejmuje m. in.: - mycie powierzchni drzwi wewnętrznych, futryn, framug, listew odbojowych, parapetów wewnętrznych, kaloryferów, klamek, szyldów drzwiowych, poręczy i balustrad, tabliczek drzwiowych, w przypadku widocznych zabrudzeń czynności te należy wykonywać w miarę potrzeby, - czyszczenie tablic informacyjnych, napisów, znaków i oznaczeń informacyjnych w budynku Sądu, wycieranie gaśnic i innej infrastruktury p.poż., - czyszczenie z kurzu górnych powierzchni mebli, w okresie wiosenno-zimowym w zależności od potrzeb, pielęgnowanie terenów zielonych na dziedzińcu wewnętrznym i zewnętrznym sądu (o ile dotyczy), - zamiataniu parkingu wewnętrznego przy budynku sądu (o ile dotyczy) - mycie powierzchni glazury, ścianek, płytek, stolarki drzwiowej w sanitariatach, - mycie oraz konserwacja środkami do konserwacji mebli sądowych znajdujących się na salach rozpraw i korytarzach, - czyszczenie komputerów, sprzętu biurowego i telefonów na salach rozpraw, - czyszczenie monitorów oraz wyświetlaczy LCD zainstalowanych przed salami rozpraw, - przetarcie kontaktów, wyłączników elektrycznych, - mycie kaloryferów lub grzejników c.o., - odkurzanie i czyszczenie boazerii w salach rozpraw, - utrzymywaniu i monitorowaniu na bieżąco odpowiedniego stanu suchości posadzek w sanitariatach oraz na korytarzach i klatkach schodowych, ze szczególnym uwzględnieniem pory jesienno-zimowej, - sprzątanie pomieszczeń dla zatrzymanych , - sprzątanie pomieszczeń konserwatorów, - sprzątanie pomieszczenia palarni. - sprzątanie kabiny windy (o ile występuje w budynku danego sądu) Zakres czynności (okazjonalnych) wykonywanych 1 lub 2 razy w okresie trwania umowy obejmuje m. in.: - pranie tapicerek - krzesła, fotele - pranie dywanów, wykładzin, chodników, - pranie firan, zasłon, - odkurzanie i czyszczenie opraw oświetleniowych lub żyrandoli - odkurzanie ścian, sufitów, gzymsów, balustrad oraz kratek wentylacyjnych - sprzątaniu pomieszczeń w przypadku prac remontowych i doprowadzaniu ich do właściwego stanu użytkowania, - sprzątanie po spotkaniach organizowanych na salach konferencyjnych,

Submission Method
Electronic via:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-3dff3f1c-dc7b-11ee-8305-7e4937eb936d
Tenders may be submitted
Electronic submission: required
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-3dff3f1c-dc7b-11ee-8305-7e4937eb936d
Information about a public contract, a framework agreement or a dynamic purchasing system (DPS)
Not available
Conditions for opening tenders (date)
08/04/2024 12:00
Place of performance
Not available
Prior information
Contract
Award
Footnote - legal notice

This content published on this page is meant purely as an additional service and has no legal effect. The Union's institutions do not assume any liability for its contents. The official versions of the relevant tendering notices are those published in the Supplement of Official Journal of the European Union and available in TED. Those official texts are directly accessible through the links embedded in this page. For more information please see Public Procurement Explainability and Liability notice.