Publications Office of the EU
Húskészítmények beszerzése - EU tenders
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Húskészítmények beszerzése

  • Published
    30/06/2025
  • Deadline
    17/07/2025
  • Opening of tenders
    17/07/2025
  • Awarded
    05/09/2025
  • Today
    31/08/2026
Status
Awarded
Type of contract
Supplies
Subject for Renewal
Yes
Buyer
Bajai Szent Rókus Kórház
Place of performance
NUTS code: Multiple place of performance
Location of buyer
NUTS code: HU331 Bács-Kiskun
Business sector (Main CPV)
15000000 Food, beverages, tobacco and related products
Total estimated contract value (excluding VAT)
Not available
Total final contract value (excluding VAT)
10,161,270.00 HUF
Tender reference number
EKR001136692025
Description

Húskészítmények beszerzése: Megnevezés Műszaki leírás Mennyiségi egység Igényelt mennyiség/hó Igényelt mennyiség 1. Baromfi csirke mozaik felvágott Összes fehérjetartalom: min. 12% (m/m), Zsírtartalom: max. 35% (m/m) kg 25 175 2. Pulykamell sonka Natúr, bevonatot nem tartalmazó. A hústartalom a késztermékre vonatkoztatva legalább 50%. kg 50 350 3. Csirkemell sonka Natúr, bevonatot nem tartalmazó. Összes fehérjetartalom: min. 15% (m/m), Zsírtartalom: max. 9% (m/m) kg 120 840 4. Sertés tepertő bőr nélkül sertés szalonna sütéséből képződött kg 2 14 5. Sertés zsír étkezési kg 10 70 6. Zala felvágott "Fehérjetartalom: legalább: 13% m/m Zsírtartalom: legfeljebb: 22% m/m " kg 100 700 7. Tavaszi felvágott "Fehérjetartalom: legalább: 12% m/m Zsírtartalom: legfeljebb: 35% m/m " kg 40 280 8. Sertés párizsi Zsírtartalom: legfeljebb: 23% m/m kg 100 700 9. Sonka felvágott Zsírtartalom: legfeljebb: 9% m/m kg 200 1400 10. Uzsonna szelet Füstölt, főtt, utóérlelt sertéshúskészítmény. Zsírtartalom: legfeljebb: 40% m/m kg 20 140 11. Lecsó kolbász Természetes bélbe töltött hőkezelt húskészítmény. Hústartalom: a késztermékre vonatkoztatva legalább: 33% kg 8 56 12. Füstölt kolbász Hústartalom: a késztermékre vonatkoztatva legalább: 80% kg 10 70 13. Sütő kolbász Hústartalom: a késztermékre vonatkoztatva legalább: 80%, nyers előkészített hús, paprika örleménnyel ízesített kg 10 70 14. Vastag kolbász csemege, füstölt kg 3 21 15. Sütő hurka Előfőzött, sertéshús és belsőség alapanyagokból összeállított, főtt rizzsel összekevert készítmény. kg 10 70 16. Kolozsvári szalonna Füstölt kg 22 154 17. Sertés virsli műbélben Vákuum vagy védőgázas csomagolás. Zsírtartalom: legfeljebb: 25% m/m. kg 200 1400 18. Sertés májas "Májtartalom: a késztermékre vonatkoztatva legalább 25% • gluténmentes • laktózmentes " db 450 3150 19. Paprikás diákcsemege védőgázas vagy vákuum csomagolás, szeltelt db 100 700 20. Sonka felvágott Zsírtartalom legfeljebb 9% m/m védőgázas vagy vákuum csomagolás, szeletelt db 20 140 21. Sertés párizsi védőgázas vagy vákuum csomagolás, szeletelt db 90 630 22. Zala felvágott védőgázas vagy vákuum csomagolás, szeletelt db 20 140 23. Csirkemell sonka szeletelt, Összes fehérjetartalom: min. 15% (m/m), Zsírtartalom: max. 9% (m/m) Natúr, bevonatot nem tartalmazó. db 50 350 24. Csirkemell sonka szeletelt,natúr,bevonatot nem tartalmazó,védőgázas vagy vákuum csomagolásban, hústartalom min. 68 %, glutén-, laktóz-, szójamentes,ízfokozó hozzáadása nélkül db 10 70 25. Sonka felvágott Vákuum vagy védőgázas csomagolás, szeletelt, gluténmentes, laktózmentes, szójamentes. db 10 70 Amennyiben közbesz.dok. valamilyen gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra, védjegyre való hivatkozás, ill. szabvány, műszaki engedély, műszaki előírások, műszaki ajánlás meghatározás szerepel a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, Ajánlatkérő azzal egyenértékű teljesítést is elfogad 321/2015. (X.30.) K.r. 46.§ (3) alapján. Közbeszerzési eljárás tárgya, mennyisége közbesz.dok-ban részletesen meghatározásra kerül. Azon termékeknél, ahol kiszerelés meghatározásra került, eltérő kiszerelés megajánlása ajánlat érvénytelenségét eredményezi. AK a felhívásban rögzített mennyiség, mint keretmennyiség 70%-ára vállal lehívási kötelezettséget. A lehívási kötelezettség termékcsoportonként értendő.

Submission Method
Electronic via:
https://ekr.gov.hu/eljarastar/eljaras/EKR001136692025
Tenders may be submitted
Electronic submission: required
https://ekr.gov.hu/eljarastar/eljaras/EKR001136692025
Information about a public contract, a framework agreement or a dynamic purchasing system (DPS)
Not available
Conditions for opening tenders (date)
17/07/2025 10:00
Place of performance
Award method
Criterion:
Type: price
Description: Nettó ajánlati ár mindösszesen (Ft)
Weight (percentage, exact): 100
Estimated value
Not available
Final contracted value
10,161,270.00 HUF
Award of contract
Official name: Maus Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.
Postal address:
Town: Szeged
Postal code: 6724
Country:
Official name: Bácskatej Tej és Húsforgalmazó Nagy és Kiskereskedés Korlátolt Felelősségű Társaság
Postal address:
Town: Baja
Postal code: 6500
Country:
Official name: KEDVENC Kereskedőház Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Postal address:
Town: Budapest
Postal code: 1117
Country:
Official name: Halász Gábor Húsüzem Kft
Postal address:
Town: Ballószög
Postal code: 6035
Country:
Prior information
Contract
Award
Footnote - legal notice

This content published on this page is meant purely as an additional service and has no legal effect. The Union's institutions do not assume any liability for its contents. The official versions of the relevant tendering notices are those published in the Supplement of Official Journal of the European Union and available in TED. Those official texts are directly accessible through the links embedded in this page. For more information please see Public Procurement Explainability and Liability notice.