Publications Office of the EU
PL-Łódź: Construction work for highways, roads - EU tenders
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

PL-Łódź: Construction work for highways, roads

  • Published
    19/03/2013
  • Deadline
    25/04/2013
  • Opening of tenders
    25/04/2013
  • Today
    03/09/2026
Status
Submission closed
Type of contract
Works
Subject for Renewal
No
Buyer
Miasto Łódź – Zarząd Dróg i Transportu
Place of performance
NUTS code: PL711 Miasto Łódź
Location of buyer
NUTS code: Not available
Business sector (Main CPV)
45233100 Construction work for highways, roads
Total estimated contract value (excluding VAT)
Not available
Total final contract value (excluding VAT)
Not available
Number of lots
2
Tender reference number
ZDiT-DZ.331.23.2013.
Description

Przedmiotem zamówienia jest budowa przejazdów rowerowych.
1.Część I – Budowa przejazdów rowerowych wraz z sygnalizacja świetlną z brakującymi odcinkami dojazdowymi dróg rowerowych w lokalizacjach:
a) al. Mickiewicza - ul. Łąkowa,
b) ul. Konstantynowska - ul. Krakowska,
c) al. Włókniarzy przy ul. Żubardzkiej,
d) ul. Zgierska przy ul. Stefana,
e) ul. Zgierska - ul. Julianowska,
g) ul. Zachodnia przy C.H. Manufaktura,
h) ul. Julianowska - ul. Żarnowcowej,
i) al. Mickiewicza - al. Kościuszki,
j) ul. Zgierska przy ul. Dolnej,
k) ul. Kopcińskiego przy ul. Jaracza,
1) ul. Wujaka przy ul. Puszkina,
ł) al. Włókniarzy przy ul. Lutomierskiej i Wielkopolskiej
m) ul. Sienkiewicza na przedłużeniu al. Schillera.
Zakres robót obejmuje:
- wyznaczenie za pomocą organizacji ruchu projektowanych przejazdów rowerowych wraz z przejściami dla pieszych,
- wykonanie odcinków dojazdowych dróg rowerowych i dowiązań ciągów pieszych w niezbędnym zakresie,
- korekta krawężników drogowych ( obniżenie istniejących krawężników) w obrębie przejazdów w niezbędnym zakresie,
- zaprojektowanie przejazdów przez torowiska tramwajowe,
- sygnalizacja świetlna wraz z zasilaniem elektrycznym na przebudowywanych przejazdach,
- roboty ziemne i nawierzchniowe,
- niezbędne rozbiórki,
- przełożenie istniejących nawierzchni w celu nawiązania do projektowanych odcinków,
- odtworzenie istniejących elementów naruszonych w trakcie prowadzenia prac.
2. Cześć II - Budowa przejazdów rowerowych wraz z brakującymi odcinkami dojazdowymi dróg rowerowych w lokalizacjach:
a) ul. Nowomiejska na wysokości głównych alejek Parku Staromiejskiego,
b) ul. Warszawska przy ul. Wycieczkowej,
c) al. Włókniarzy przy ul. 11 Listopada,
d) skrzyżowanie ul. Dąbrowskiego i Lodowej,
e) ul. Transmisyjna przy ul. Rokicińskiej,
g) ul. Pomorska przy ul. Lumumby,
h) ul. Lumumby przy ul. Pomorskiej,
i) ul. Zgierska przy ul. Św. Teresy od Dzieciątka Jezus,
j) ul. Źródłowa na połączeniu Parku Helenów z Parkiem Ocalałych.
Zakres robót obejmuje:
- Prace przygotowawcze,
- Prace nawierzchniowe,
- Oznakowanie i urządzenia zabezpieczające,
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Tomie III SIWZ pn. „Dokumentacja projektowa oraz Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych”.

Submission Method
Not available
Tenders may be submitted
Submission for one or more lots
Information about a public contract, a framework agreement or a dynamic purchasing system (DPS)
The notice involves a public contract
Conditions for opening tenders (date)
25/04/2013 11:00
Place of performance
Prior information
Contract
Award
Footnote - legal notice

This content published on this page is meant purely as an additional service and has no legal effect. The Union's institutions do not assume any liability for its contents. The official versions of the relevant tendering notices are those published in the Supplement of Official Journal of the European Union and available in TED. Those official texts are directly accessible through the links embedded in this page. For more information please see Public Procurement Explainability and Liability notice.