Publications Office of the EU
Zajištění služeb na veletržní expozici na zahraničních veletrzích cestovního ruchu v letech 2025-2029 - EU tenders
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Zajištění služeb na veletržní expozici na zahraničních veletrzích cestovního ruchu v letech 2025-2029

  • Published
    28/03/2025
  • Deadline
    28/04/2025
  • Awarded
    28/05/2025
  • Today
    03/09/2026
Status
Awarded
Type of contract
Services
Subject for Renewal
No
Buyer
Česká centrála cestovního ruchu - CzechTourism
Place of performance
NUTS code: anyw
Location of buyer
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Business sector (Main CPV)
79956000 Fair and exhibition organisation services
Total estimated contract value (excluding VAT)
8,250,000.00 CZK
Total final contract value (excluding VAT)
8,250,000.00 CZK
Tender reference number
Not available
Description

Účelem zadávacího řízení je uzavření Rámcové dohody s jedním dodavatelem, jejímž předmětem bude zajištění průběžných a opakovaných služeb na veletržní expozici na zahraničních veletrzích cestovního ruchu spojených s prezentací zadavatele, které budou realizovány za podmínek uvedených v této zadávací dokumentaci a jejích přílohách, v množství a termínech dle aktuální potřeby zadavatele v průběhu období 48 měsíců od účinnosti Rámcové dohody, a to na základě dílčích objednávek zadavatele. Předpokládaný seznam veletrhů pro období let 2025 – 2029 tvoří přílohu č. 7 této zadávací dokumentace. Předpokládaný seznam veletrhů pro období let 2025 – 2029 byl zadavatelem zpracován na základě jeho předchozích zkušeností a praxe a je orientační. Zadavatel uvádí, že za dobu platnosti a účinnosti Rámcové dohody (48 měsíců) nemusí být realizovány všechny veletrhy uvedené v seznamu. Zadavatel si současně vyhrazuje možnost zařadit do plánu veletrhů k realizaci za podmínek stanovených v těchto zadávacích podmínkách, zejména v příloze č. 5 této zadávací dokumentace – závazný návrh Rámcové dohody, i jiný v orientačním seznamu konkrétně neuvedený zahraniční veletrh. Konkrétní realizované veletrhy budou vycházet z aktuálních potřeb zadavatele.

Submission Method
Electronic via:
https://nen.nipez.cz/verejne-zakazky/detail-zakazky/N006-25-V00009589
Tenders may be submitted
Electronic submission: required
https://nen.nipez.cz/verejne-zakazky/detail-zakazky/N006-25-V00009589
Information about a public contract, a framework agreement or a dynamic purchasing system (DPS)
The procurement involves the establishment of a framework agreement
Conditions for opening tenders (date)
Not available
Place of performance
Award method
Kvalita předloženého (ukázkového) návrhu menu
Estimated value
8,250,000.00 CZK
Final contracted value
8,250,000.00 CZK
Award of contract
Official name: AL - SYSTEM EXPO s.r.o.
Postal address:
Town: Ledenice
Postal code: 37311
Country:
Prior information
Contract
Award
Footnote - legal notice

This content published on this page is meant purely as an additional service and has no legal effect. The Union's institutions do not assume any liability for its contents. The official versions of the relevant tendering notices are those published in the Supplement of Official Journal of the European Union and available in TED. Those official texts are directly accessible through the links embedded in this page. For more information please see Public Procurement Explainability and Liability notice.