Publications Office of the EU
Ιρλανδία-Δουβλίνο: Παροχή υπηρεσιών αξιολόγησης προς υποστήριξη του προγράμματος παρακολούθησης και αξιολόγησης του Eurofound για την περίοδο 2013–2016 - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει τους κωδικούς CPV που προκύπτουν από το κείμενο της διαδικασίας

Ιρλανδία-Δουβλίνο: Παροχή υπηρεσιών αξιολόγησης προς υποστήριξη του προγράμματος παρακολούθησης και αξιολόγησης του Eurofound για την περίοδο 2013–2016

  • Ανατέθηκαν
    19/09/2013
  • Σήμερα
    01/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Περισσότεροι του ενός τόποι εκτέλεσης
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: Δεν είναι διαθέσιμο
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
79419000 Υπηρεσίες παροχής συμβουλών σε θέματα εκτιμήσεων
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
230,000.00
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
400,000.00 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
2013/0434/3049.
Περιγραφή

Το Eurofound συνήψε 2 συμβάσεις-πλαίσια με στόχο την υποστήριξη του Eurofound κατά την υλοποίηση του προγράμματος του αξιολόγησης κατά την περίοδο 2013–2016, μέσω των ακόλουθων υπηρεσιών:
— πρόγραμμα ανατροφοδότησης και ικανοποίησης πελατών (τμήμα 1),
— υπηρεσίες αξιολόγησης (τμήμα 2).

Μέθοδος υποβολής
Δεν είναι διαθέσιμο
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Not applicable
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η σύμβαση περιλαμβάνει τη σύναψη συμφωνίας-πλαισίου
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Δεν είναι διαθέσιμο
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
230,000.00
Τελική αξία της σύμβασης
400,000.00 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Market and Opinion Research International (trading as IPSOS MORI)
Ταχυδρομική διεύθυνση: MORI House, 79–81 Borough Road
Πόλη: London
Ταχυδρομικός κώδικας: SE1 1FY
Χώρα: GBR
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.