Publications Office of the EU
Ιταλία-Ρώμη: Υπηρεσίες ενοικίασης ή πώλησης κτιρίων - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ιταλία-Ρώμη: Υπηρεσίες ενοικίασης ή πώλησης κτιρίων

  • Δημοσιεύτηκε
    03/08/2021
  • Προθεσμία
    31/08/2021
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    31/08/2021
  • Ανατέθηκαν
    23/09/2021
  • Σήμερα
    31/08/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Comando Generale dell'Arma dei Carabinieri - Centro Unico Contrattuale
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: ITI43 Roma
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: ITI43 Roma
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
70310000 Υπηρεσίες ενοικίασης ή πώλησης κτιρίων
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
193,200.00 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
184,003.68 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
Δεν είναι διαθέσιμο
Περιγραφή

rental service of premises for the conduct of written tests for the public competition for examinations for the enrollment of no. 2,929 Carabinieri students in four-year firm (CAR21).

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
www.acquistinretepa.it
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
31/08/2021 09:30
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
193,200.00 EUR
Τελική αξία της σύμβασης
184,003.68 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: FIERA ROMA S.r.l.
Ταχυδρομική διεύθυνση: Via Portuense n. 1645/1647
Πόλη: Roma
Ταχυδρομικός κώδικας: 00148
Χώρα: ITA
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.