Publications Office of the EU
Σλοβακία-Μπρατισλάβα: Υπηρεσίες συστήματος και υποστήριξης - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Σλοβακία-Μπρατισλάβα: Υπηρεσίες συστήματος και υποστήριξης

  • Δημοσιεύτηκε
    10/05/2022
  • Προθεσμία
    07/06/2022
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    07/06/2022
  • Ανατέθηκαν
    03/08/2022
  • Σήμερα
    01/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Περισσότεροι του ενός τόποι εκτέλεσης
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: SK010 Bratislavský kraj
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
72250000 Υπηρεσίες συστήματος και υποστήριξης
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
231,800.00 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
204,615.00 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
04/2022/PJ
Περιγραφή

Predmetom zákazky je technická podpora kontaktného centra. Cieľ zákazky je zabezpečenie technickej podpory pre
zmenové požiadavky kontaktného centra verejného obstarávateľa a pružné zabezpečenie požiadaviek a zmien na
funkcionalitu systému. Podrobný opis je uvedený v súťažných podkladoch.

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://josephine.proebiz.com/sk/tender/22500/summary
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η σύμβαση περιλαμβάνει τη σύναψη συμφωνίας-πλαισίου
Συμφωνία-πλαίσιο με single φορέας εκμετάλλευσης
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
07/06/2022 12:00
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
Lowest price
Εκτιμώμενη αξία
231,800.00 EUR
Τελική αξία της σύμβασης
204,615.00 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Slovanet, a. s.
Ταχυδρομική διεύθυνση: Záhradnícka 151
Πόλη: Bratislava
Ταχυδρομικός κώδικας: 82108
Χώρα: SVK
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.