Publications Office of the EU
Πορτογαλία-Amadora: Ηλεκτρισμός - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Πορτογαλία-Amadora: Ηλεκτρισμός

  • Δημοσιεύτηκε
    23/12/2019
  • Προθεσμία
    17/01/2020
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    20/01/2020
  • Ανατέθηκαν
    17/04/2020
  • Σήμερα
    01/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
Yes
Αγοραστής
Entidade de Serviços Partilhados da Administração Pública, I. P.
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: PT1 Continente
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: PT Portugal
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
09310000 Ηλεκτρισμός
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
105,000,000.00 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
630,000,000.00 EUR
Παρακαλείστε να συμβουλευτείτε κάθε παρτίδα για λεπτομέρειες
Αριθμός παρτίδων
6
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
Δεν είναι διαθέσιμο
Περιγραφή

Seleção de cocontratantes para o fornecimento de eletricidade, em regime de mercado livre, para Portugal Continental.

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Entidade de Serviços Partilhados da Administração Pública, I. P.
Εθνικός αριθμός μητρώου: 510342191
Ταχυδρομική διεύθυνση: Avenida Leite de Vasconcelos, 2
Πόλη: Amadora
Κωδικός NUTS: PT
Ταχυδρομικός κώδικας: 2614-502
Χώρα: PRT
Κύρια διεύθυνση: www.espap.gov.pt
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η σύμβαση περιλαμβάνει τη σύναψη συμφωνίας-πλαισίου
Συμφωνία-πλαίσιο με several φορείς εκμετάλλευσης
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
20/01/2020 10:00
Τόπος εκτέλεσης
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.